M. ter Stegenas patyrė sezoną užbaigiančią traumą, o „Barcelona“ sutriuškino stiprią „Villarreal“ ekipą © ZUMAPRESS.com nuotr.

„Barcelonos“ pergalėje – dvi istorijos.

Viena yra tai, kad pavyko iškovoti labai užtikrintą pergalę prieš formoje esančią „Villarreal“ ekipą (5:1), kita istorija – pagrindinis vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas patyrė sunkią traumą.

Po pirmojo kėlinio „Barca“ pirmavo 2:1. Dublį pelnė Robertas Lewandowskis.

Antrame kėlinyje svečiai savo persvarą įtvirtino. Iš pradžių pasižymėjo Pablo Torre, o vėliau du įvarčius pridėjo Raphinha. Vienas smūgis po puikaus Lamine'o Yamalio rezultatyvaus perdavimo.

M. ter Stegenas traumą patyrė pirmo kėlinio pabaigoje. Jis gaudydamas kamuolį nesėkmingai nusileido ant žemės bei patyrė kelio sausgyslės traumą, kuri gali užbaigti jo sezoną, anot Ispanijos spaudos.