M. Šlutos kariauna pateikė staigmeną prieš kauniečius © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ vidutiniokas Telšių „Džiugas“ dar kartą įrodė, kad yra nepalankus varžovas Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandai.

Mariaus Šlutos kariauna 21-ojo turo mače savo sirgalių akivaizdoje 2:1 (1:0) įveikė 5-oje turnyro lentelės vietoje žengiančius oponentus.

Svečiai iki praleisto įvarčio buvo gerokai aktyvesni. „Džiugui“ nusišypsojo sėkmė, kai Levanas Mačarašvilis sudrebino vartų konstrukciją, o Mantas Fridrikas dviem bandymais nepasiuntė kamuolio į vartus.

Džiugiečiai 24-ąją minutę tarė savo žodį – kontratakos metu Leo Ribeiro puikiai suklaidino du varžovus bei nepriekaištingai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Artėjant pirmam kėliniui į pabaigą, tas pats L. Ribeiro vėl prasiveržė arčiau vartų, bet šį kartą brazilo smūgį atrėmė Ignas Plūkas.

54-ąją minutę I. Plūkas buvo priverstas antrą kartą traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo. Leonardo Antonio pakėlė kampinį, o dvikovą prieš varžovą laimėjęs Nasko Milevas po ilgesnės pertraukos džiaugėsi įvarčiu.

Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė itin pavojingais išpuoliais: Viliaus Armanavičiaus galva muštas kamuolys atsimušė į virpstą, savo ruožtu, L. Ribeiro efektingas reidas taip pat baigėsi smūgiu į vartų konstrukciją.

Antrą pridėto laiko minutę Kauno rajono klubas atgaivino intrigą. Čempionate debiutavęs Omokhafe Thomasas baudos aikštelėje surado Naurį Petkevičių, kuris pelnė 9-ąjį įvartį ir tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

Tiesa, tai nebuvo paskutinis įdomus akistatos akcentas – apie minutę ant žaliosios vejos praleidęs Rokas Lazdinauskas užsidirbo raudoną kortelę.

Šis laimėjimas leido 18 taškų turinčiam „Džiugui“ aplenkti Gargždų „Bangą“ ir pakilti į 7-ąją poziciją.