M. Sarri: „Labai geras jausmas vėl sugrįžti ant atsarginių suolo“ © JumpStory nuotr.

Turino „Juventus“ penktadienį užsitikrino vietą Italijos taurės finale, kai atsakomosiose pusfinalio rungtynėse nulinėmis lygiosiomis sužaidė su „AC Milan“, tačiau dėl išvykoje pelnyto įvarčio žengė tolyn.

Po mačo Italijos čempionų strategas Maurizio Sarri džiaugėsi dėl sugrįžusio futbolo ir neturėjo priekaištų savo auklėtiniams.

„Labai geras jausmas vėl sugrįžti ant atsarginių suolo ir matyti komandos žaidimą po trijų mėnesių pertraukos. Mums trūko tik fanų. Šis laikotarpis buvo sunkus mums visiems.

Komandos žaidimas pirmas 30 minučių mane labai džiugino. Mes dominavome, tačiau vėliau intensyvumas kiek nukrito. Vis tik šiuo metu tai yra suprantama. Žaidėjai ilgą laiką praleido ant savo sofų, todėl sugrąžinti juos į ritmą nebus taip paprasta.

Ši situacija yra kur kas blogesnė nei ta, su kuria susiduriame prieš sezoną, nes vasaros metu žaidėjai vis tiek išlieka aktyvūs. Reikės nemažai kantrybės, bet rungtynių pradžia šiandien nuteikė pozityviai“, – po mačo kalbėjo M. Sarri.

„Juventus“ strategas taip pat negailėjo gražių žodžių Cristiano Ronaldo, kuris nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Ronaldo pats norėjo žaisti šiame mače ir pabaigoje turėjo šiek tiek problemų, tačiau jis užbaigė rungtynes, kuriose mums jo labai reikėjo. Neįmuštas 11 metrų baudinys buvo tiesiog nesėkmė“, – pridėjo italas.'

„Juventus“ finale susitiks su „Napoli“ arba Milano „Inter“ – šios komandos santykius aiškinsis šeštadienio vakarą.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos