M. Sarri: "Dybalos ateitis nepriklauso nuo mano nuomonės"

Maurizio Sarri po pralaimėjimo draugiškose rungtynėse teigė, kad Turino "Juventus" klubas turi per daug žaidėjų sudėtyje, todėl tiek Paulo Dybala, tiek kiti žaidėjai gali palikti komandą.

Apie P. Dybalos ateitį kalbama visą šią vasarą. "Juventus" jau buvo sutikęs argentinietį parduoti "Manchester United", tačiau anglų klubui nepavyko susitarti su pačiu futbolininku.

M. Sarri tvirtina, kad jis turi aiškią nuomonę apie P. Dybalą, tačiau tai neturi jokios įtakos dėl jo ateities.

"Kartais aš lieku šokiruotas tuo, ką perskaitau laikraščiuose. Jūs rašote apie Sarri ir Paratici pasirinkimus. Ar kada pažiūrėjote į mūsų sudėtį? Iš dabartinių žaidėjų turime išbraukti šešias pavardes, kad galėtume tilpti į Čempionų lygos paraišką. Aš niekur nemačiau, kad apie tai būtų rašoma", – kalbėjo M. Sarri.

"Mes turime išbraukti šešis žaidėjus iš sąrašo, kas mane tikrai pastato į nepatogią situaciją. Paskutinės 20 dienų žaidėjų perėjimų lange bus sunkios. Tai labai nepatogi situacija, nes mes esame priversti paleisti labai aukšto lygio žaidėjus.

Tai yra situacija, kurią mes privalome išspręsti, o ne sprendimas, kuri tiesiog priėmė treneris ar klubas", – tęsė italas.

Kalbėdamas apie patį P. Dybala, kuris vis dar yra siejamas su išvykimu, nors ir Anglijoje jau užsidarė transferų langas, M. Sarri teigė: "Dybala su mumis turėjo tik kelias treniruotes, todėl normalu, kad jis dar nėra geriausioje fizinėje kondicijoje. Tai šiek tiek apsunkino jo galimybes žaisti netikro 9-ojo numerio pozicijoje.

Aš manau, kad jis gali žaisti šioje rolėje, tačiau mes turime pažiūrėti, ar pagal šį sprendimą galėsime sustatyti komandą puolime.

Galiu kalbėti kaip tik noriu apie Paulo, tačiau žaidėjų perėjimų langas eina viena kryptimi ir mano nuomonė čia neturi jokios reikšmės. Mes turime atsisakyti šešių žaidėjų ir tai jau nebegalime pakeisti.

Norėčiau pasilikti visus žaidėjus, tačiau mūsų pagrindinė problema yra tai, kad sudėtyje neturime šiame klube užaugusių žaidėjų – dabar yra tik vienas. Taigi lieka pasirinkti 22 žaidėjus ir tris vartininkus. Turime priimti sprendimą, kuris yra labai sudėtingas".

Straipsnio įvertinimas: 6 1
 • DoDo

  Pabodo Sarri visa sita situacija su transferais. Anglams teko skubiau formuoti sudeti, kartais ir permokant uz zaidejus, bet dabar EPL klubu treneriai jau dirba su tuom ka turi, o kitu lygu komandos dar gaista laika derybose su visokiais Raiolomis ir Wandomis..

  • 11
 • Eazy (IP: 6bd9c878c)

  1. Marco Pjaca. Parduoti visiškai, jei vis dar tikima, kad jaunuolis atsigaus po traumos ir taps world class žaidėjų ateiti - parduoti su bay back clause. 2. Mateo Perin - 4 vartininku nereikia, o 3 tradiciškai tegu lieka Pinsoglio. Perin norėjo daugiau žaisti, ačiū ir sėkmės. 3.Sami Khedira - ačiū jam už viską, daug fanų koncentruojasi tik į paskutinį sezoną pamiršdami jo žaidimą anksčiau, visgi atėjo metas judėti klubui - yra Can, Rabiot, Bentarcur - laikas už leisti vieta. 4.Mario Mandziukic - praėjusią vasarą buvo nepatenkintas žaidimo laiku, kita sezoną jam sviestusi tik atsarginio role - tiek klubui, tiek žaidėjui geriau atsisveikinti. Tiesa nuostabus žaidėjas buvo Juventus, ačiū jam, bet kaip ir su Khedira - laikas jau dėti tašką šioje Juventus istorijoje. 5. Juan Cuadrado - taip pat laikas dėti tašką. Neįsivaizduoju kur Sarri ji ketinu kisti.... Jo krašte jis 3 pasirinkimas, jei ten statytų Dybala - 4 pasirinkimas. Kitame krašte Ronaldo, vėl tame krašte būtų 3 pasirinkimas. Krašto gynėjas - iš jo tikrai prastas. Vėlgi ačiū, bet kaip ir su Mario ir Sami - istorija visada turi pabaigą. 6. Daniele Rugani. - žaidėjas 5 pasirinkimas. Situacija gali keistis jei koks Chielini iškristu pusei sezono iš rikiuotės. Bet šiuo metu išsiųsti į nuoma Romai būtų tiek klubui, tiek žaidėjui geriausias sprendimas. Visi šneka tik apie Dybala pamiršdami, kad Juventus ir kitų talentų turi kurie ne pirmus metus užgožti negauna žaidimo laiko ir regresuoja. Rugani geriausias to pavyzdys. Parduoti žaidėjo nereiktų. Dar ne dabar. Tai va jau 6 yra. Judam toliau - 7.Gonzalo Higuan - pakolkas neįrodo savo vertės. Nebūtų blogai ji pasilikti, bet parduoti ir į jo vietą Icardi paimti būtų geriau. 8. Luca Pallegrini klausimas - siusti į nuoma ar pasilikti. Jeigu sius į nuoma Cagliari, tokiu atveju reikia krašto gynėją pirkti (Darmian iš MU?) nes Cuadrado nėra sprendimas statyti atsarginių krašto gynėjų. Aš būčiau kad žaidėjas liktų. Jaunuolis talentingas. Gal bus Bentarcur situacija. Nuomai, nuomai visi šaukė, o vaikis tuoj world class bus .. 9.Matuidi - stumti PSG arba pasilikti - kovingas, stiprus jautukas aikštės centre, su daug patirties kuri pravers jaunesniems saugams, didžiausias privalumas - fizisikai stiprus ir sveikas, jei traumos isretintu saugu grandį, dėl Matuidi gali būti ramūs - visada bus sveikas ir pasiruošęs. Jei reiktų rinktis šiuo aspektu tarp Khediros ir Matuidi - laimi Matuidi. Priedo be Can jis vienintelis tikras atraminis saugas ir jo alga 1/3 mažesnė už Khedira. Win, Win, Win. Iš tokių senesnių reiktų ji pasilikti. Jaunimo iš akademijos galima prigestruoti jei kas iškristu dėl traumų. Dybala turi pasilikti - žaistų netikrų 9 numeriu arba sudarytų konkurencija Ramsey atakuojancio saugo pozicijoje. Taip pat galėtų keisti Ronaldo jo krašte, kai jam reikėtų poilsio. Universalus puolėjas galintis žaisti gal 3 pozicijose. Realiai parduoti arba išnuomoti 7 žaidėjus, 1 Įsigyti.

  • 10
 • Kei (IP: f31a83dc8)

  Jei treneris tvirtai pasakytu,kad sis zaidejas jam reikalingas,tai ji turi palikti,jei nereikalingas,tada be,tik nuo trenerio tvirto zodzio komanda formuojama,aisku jei Pat\'s zaidejas aiskiai nenori cia likti tads kita kalba turi but

  • 4
 • Eazy (IP: f17fc0e52)

  Cuadrado neturi vietos. Praeitą sezoną kaip ir Douglas Costa buvo traumuotas, tad nekrito į akis. Taip greičio jis turi, bet kartu ir mąstymo atokoje pas jį nėra. Tame krašte pagal gandus dominuos 2 žaidėjai - Federico Bernadeschi (kuris praeitą sezoną adaptavosi Juventus ir tapo stiprių starto žaidėjų nukonkuraves Dybala) ir Douglas Costa kuris pasveiko po traumos. Cuadrado lieka 3 pasirinkimas. Jis negali žaisti atakuojanciu saugu arba Ronaldo pozicijoje kitame krašte ar netikrų 9 numeriu. Dybala pranašesnis už jį sviesmeciais. Iš to ir gimsta gandai, kad Cuadrado gali būti statomas į krašto gynėjo pozicija, bet jis tragiškai ginasi. Kažkas panašaus į Cancelo būtų. De Sicglio jis nenukonkuruos. Tas bent užtikrintai ginasi . Žiūrint į ateitį Dybala daug jaunesnis, o Cuadrado neaišku ar gryzes po traumos jau atgaus ta forma kuria rodė prieš 2-3 metus. Nėra jaunas žaidėjas. Dėl Dybalos tai jis gali žaisti po puolėjais, šiame sezone į tą pozicija paimtas Ramsey, bet jis nėra patikimas dėl savo traumų istorijos. Ir šiuo metu reabelitacijoje po traumos ir nesitrinuoja su komanda, o individualiai. Dybala ir 9 numeriu žaisti gali ir Ronaldo krašte žaisti gali ir jei Costa gautų traumą, jo krašte. Didelis klausimas yra dėl Bernadeschi pozicijos. Žaidėjas bandomas statyti į Ronaldo kraštą, o kitame palikti Costa ir Cuadrado. Deja, bet jis tame krašte ne prisitaiko, o savo krašte dar klausimas ar Douglas Costa bus pagrindinis žaidėjas ar Bernadeschi. Daugelio ekspertų manymu 2 žaidėjas pagal gerumą komandoje yra Bernadeschi ir žaidėjas labai jaunas ir vis progresuoja su potencialų tapti ateiti geriausių savo pozicijos žaidėjų Europoje. Dėl Pogba tai nesvaik. Jo Juventus visiškai nereikia. Kita sezoną daug daugiau gaus pasireikš Bentarcur. Nereikalingas pinigų švaistymas būtų, jei Juventus ji ipirktu (o ne neiperka). MU Pogba ir neparduos. Jei jau nori tokio tipo žaidėjo tai vienintelis variantas yra SMS iš Lazio, bet ar tikrai jo Juventus reikia už 80 mln eurų, kai yra 3 jauni ir geri saugai kaip Can, Rabiot, Bentarcur? Ypač paskutinis ta SMS po 1-2 metu dės į pavėsį, o gal net jau šį sezoną.

  • 4
 • ... (IP: 830049bac)

  Kai treniravo chelsea irgi sake kad fabregas turi pasilikt irgi nzn juo ateites itt. O poto jisai ismete ji taip bus ir su dybala.

  • 2
 • arve (IP: a56e8c883)

  Messis tai visu mylimas mėgiamas nes yra silpnasis

  • -1
 • Visiskai (IP: f31a83dc8)
  forza juve (IP: a56e8c883)

  Tai ir Ronaldo geriausias pasaulio žaidėjas populeriausias ir tuo pačiu nekenciamiausias, yra kaip yra

  Teisingai ,ta pati galima pasakyti ir apie Messi

  • 0
 • man.utd (IP: a56e8c883)
  Graudu (IP: 53259b234)

  Juves fanai $itam saite tai tikrai d.a.l.b.a.j.o.b.a.i 😃😃😃

  O aš atvirksciai juves būtent fanus laikau vienais įspūdingiausių čia, ne kaip kokie barsos ar realo ziopliai

  • 0
 • forza juve (IP: a56e8c883)
  Koko (IP: 53259b234)

  Toks papuves klubas sakyčiau. Mano draugas Italijoi gyvena, tai sakė Juventus labai nešvarus klubas. Ira pats populeriausias klubas Italijoi, bet tuo pačiu ir pats nekenčiamiausias😃 Buna ir taip.

  Tai ir Ronaldo geriausias pasaulio žaidėjas populeriausias ir tuo pačiu nekenciamiausias, yra kaip yra

  • 1
 • Graudu (IP: 53259b234)

  Juves fanai $itam saite tai tikrai d.a.l.b.a.j.o.b.a.i 😃😃😃

  • -2
 • Kei (IP: f31a83dc8)

  Jei treneris tvirtai pasakytu,kad sis zaidejas jam reikalingas,tai ji turi palikti,jei nereikalingas,tada be,tik nuo trenerio tvirto zodzio komanda formuojama,aisku jei Pat\'s zaidejas aiskiai nenori cia likti tads kita kalba turi but

  • 4
 • DoDo

  Pabodo Sarri visa sita situacija su transferais. Anglams teko skubiau formuoti sudeti, kartais ir permokant uz zaidejus, bet dabar EPL klubu treneriai jau dirba su tuom ka turi, o kitu lygu komandos dar gaista laika derybose su visokiais Raiolomis ir Wandomis..

  • 11
 • forza juve (IP: c8efb284a)

  Nesuprantu kaip galėjo toks jovalas sudėtį uzsiveist bbz kiek žaidėjų niekas nežino kas žais už juve kas ant suolo kas starte, nesamoniu pridarė tu šiukšlių už dyką besirinkdami, dėl siciglio galim gi išvis išmest net ne musu lygio žaidėjas. Ir aplamai kokias čia apšilimui maikės ruzavas žaidėjam padare *** kaip jie jaučiasi sėdėdami ant suolo ir apsilinedami prieš rungtynes ar bent kas paklausė žaidėjų jų nuomones ar su tokiom maikem įgauna daugiau pykčio ir noro laimėti prieš varžovus?

  • 0
 • ... (IP: 830049bac)

  Kai treniravo chelsea irgi sake kad fabregas turi pasilikt irgi nzn juo ateites itt. O poto jisai ismete ji taip bus ir su dybala.

  • 2
 • Eazy (IP: 6bd9c878c)

  1. Marco Pjaca. Parduoti visiškai, jei vis dar tikima, kad jaunuolis atsigaus po traumos ir taps world class žaidėjų ateiti - parduoti su bay back clause. 2. Mateo Perin - 4 vartininku nereikia, o 3 tradiciškai tegu lieka Pinsoglio. Perin norėjo daugiau žaisti, ačiū ir sėkmės. 3.Sami Khedira - ačiū jam už viską, daug fanų koncentruojasi tik į paskutinį sezoną pamiršdami jo žaidimą anksčiau, visgi atėjo metas judėti klubui - yra Can, Rabiot, Bentarcur - laikas už leisti vieta. 4.Mario Mandziukic - praėjusią vasarą buvo nepatenkintas žaidimo laiku, kita sezoną jam sviestusi tik atsarginio role - tiek klubui, tiek žaidėjui geriau atsisveikinti. Tiesa nuostabus žaidėjas buvo Juventus, ačiū jam, bet kaip ir su Khedira - laikas jau dėti tašką šioje Juventus istorijoje. 5. Juan Cuadrado - taip pat laikas dėti tašką. Neįsivaizduoju kur Sarri ji ketinu kisti.... Jo krašte jis 3 pasirinkimas, jei ten statytų Dybala - 4 pasirinkimas. Kitame krašte Ronaldo, vėl tame krašte būtų 3 pasirinkimas. Krašto gynėjas - iš jo tikrai prastas. Vėlgi ačiū, bet kaip ir su Mario ir Sami - istorija visada turi pabaigą. 6. Daniele Rugani. - žaidėjas 5 pasirinkimas. Situacija gali keistis jei koks Chielini iškristu pusei sezono iš rikiuotės. Bet šiuo metu išsiųsti į nuoma Romai būtų tiek klubui, tiek žaidėjui geriausias sprendimas. Visi šneka tik apie Dybala pamiršdami, kad Juventus ir kitų talentų turi kurie ne pirmus metus užgožti negauna žaidimo laiko ir regresuoja. Rugani geriausias to pavyzdys. Parduoti žaidėjo nereiktų. Dar ne dabar. Tai va jau 6 yra. Judam toliau - 7.Gonzalo Higuan - pakolkas neįrodo savo vertės. Nebūtų blogai ji pasilikti, bet parduoti ir į jo vietą Icardi paimti būtų geriau. 8. Luca Pallegrini klausimas - siusti į nuoma ar pasilikti. Jeigu sius į nuoma Cagliari, tokiu atveju reikia krašto gynėją pirkti (Darmian iš MU?) nes Cuadrado nėra sprendimas statyti atsarginių krašto gynėjų. Aš būčiau kad žaidėjas liktų. Jaunuolis talentingas. Gal bus Bentarcur situacija. Nuomai, nuomai visi šaukė, o vaikis tuoj world class bus .. 9.Matuidi - stumti PSG arba pasilikti - kovingas, stiprus jautukas aikštės centre, su daug patirties kuri pravers jaunesniems saugams, didžiausias privalumas - fizisikai stiprus ir sveikas, jei traumos isretintu saugu grandį, dėl Matuidi gali būti ramūs - visada bus sveikas ir pasiruošęs. Jei reiktų rinktis šiuo aspektu tarp Khediros ir Matuidi - laimi Matuidi. Priedo be Can jis vienintelis tikras atraminis saugas ir jo alga 1/3 mažesnė už Khedira. Win, Win, Win. Iš tokių senesnių reiktų ji pasilikti. Jaunimo iš akademijos galima prigestruoti jei kas iškristu dėl traumų. Dybala turi pasilikti - žaistų netikrų 9 numeriu arba sudarytų konkurencija Ramsey atakuojancio saugo pozicijoje. Taip pat galėtų keisti Ronaldo jo krašte, kai jam reikėtų poilsio. Universalus puolėjas galintis žaisti gal 3 pozicijose. Realiai parduoti arba išnuomoti 7 žaidėjus, 1 Įsigyti.

  • 10

Kitos naujienos