M. Sarri debiutas "Premier" lygoje pažymėtas triuškinančia pergale (VIDEO)

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar ketverios naujojo sezono rungtynės.

Įspūdingai Anglijos pirmenybėse debiutavo Maurizio Sarri - jo vadovaujamas Londono "Chelsea" išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškino "Huddersfield" vienuolikę.

Rungtynės "mėlyniesiems" prasidėjo gana sunkiai - šeimininkai itin pavojingai rungtyniavo prie Kepos ginamų vartų, tačiau klaidų "Chelsea" gynyboje nedarė.

34-ąją minutę svečius iš sostinės į priekį išvedė N'Golo Kante - prancūzas smūgiu nuo žemės pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padidino komandos naujokas Jorginho - italas apsiėmė realizuoti 11 metrų baudinį ir tai padarė sėkmingai.

Antrajame kėlinyje "Huddersfield" šansų neturėjo daug, o rungtynių pabaigoje pergalę užtvirtino Pedro, pasižymėjęs po Edeno Hazardo perdavimo.

Nesėkmingai "Premier" lygos sezonas prasidėjo dviems pirmenybių naujokams - tiek "Cardiff", tiek Londono "Fulham" nusileido identišku rezultatu 0:2.

12 naujokų šią vasarą pasikvietęs "Fulham" nusileido "Crystal Palace" ekipai, "Cardiff" - namuose žaidusiam "Bournemouth". Pergalę kitose rungtynėse po Roberto Pereyros dublio taip pat šventė "Watford".

"Huddersfield" 0 - 3 "Chelsea"
34' [0 - 1] N. Kante
45' [0 - 2] Jorginho
80' [0 - 3] Pedro

"Bournemouth" 2 - 0 "Cardiff"
24' [1 - 0] R. Fraser
90+1' [2 - 0] C. Wilson
34' C. Wilson ("Bournemouth") nerealizavo 11 m. baudinį

"Fulham" 0 - 2 "Crystal Palace"
41' [0 - 1] J. Schlupp
80' [0 - 2] W. Zaha

"Watford" 2 - 0 "Brighton"
35' [1 - 0] R. Pereyra
54' [2 - 0] R. Pereyra

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • BC_Žalgiris

Kad ir Hazard žaidė tik ~15 minučių, jis buvo labai aktyvus, kai tik pakeitė Willian. Keli puikūs prasiveržimai iki baudos aikštelės, rezultatyvus perdavimas per 4 minutes... Tiesiog nerealus žaidėjas. 3 įvarčiai, 3 pelnytai uždirbti taškai Chelsea komandai.

• 30
  • Edga (IP: b1d418642)

Tai, kad Morata visai smagiai susižiūrėjo. Tik tiek, kad trūksta jam to naglumo kokį tarkim turi Diego Costa.

• Neck (IP: 12c526912)

Taip Morata yra tikrai neblogas puolejas bet iki Diego Costos toli jam. As iki siol gailuos kad Conte susipyko su Costa ir ji isvare is komandos... Taigi as manyciau kad Giroud tikrai nebutu blogiau uz Morata.

• 15
  • her (IP: 9afd98f8c)

Chelsea atrodo viska turi, ir neblogus ginejus, ir aukstos klases saugus, brangiausia vartininka, vienintele beda puolejai..

• Escalade

Sunkokai kol kas pagal žaidimą, bet mėgavausi kamuolio kontrole ir atakuojančiu futbolu. Po kiek laiko manau ši sistema atsiskleis visu gražumu. Morata žaidė? Nepastebėjau 😃