M.Samusiovas pasižymėjo Rusijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį Rusijos pirmenybėse sužaisti keturi 26-ojo turo susitikimai. Dvi pergales iškovojo namuose žaidusios ekipos, o dvi rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatais 1-1.

Prie "Torpedo" pergalės prieš "Dinamo" prisidėjo Lietuvos rinktinės gynėjas Mantas Samusiovas, po kuris 84 minutę išvedė savo komandą į priekį. Po šios pergalės "Torpedo" įsitvirtino penktoje pozicijoje, nes šeštoje vietoje esantis "Shinnik" sužaidė lygiosiomis su "Spartak".

Triuškinamą pergalę iškovojo "Saturn" futbolininkai, savo aikštėje nepasigailėję "Alania" komandos ir įmušę jai penkis įvarčius bei praleidę tik vieną. Kitose rungtynėse lygos autsaideriai "Rotor" ir "Kuban" pasidalino po tašką.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rezultatai:

"%c00112" 3 - 1 "%c00110"
11' [1 - 0] Sergey Osipov
30' [1 - 1] Alexandr Tochilin
84' [2 - 1] Mantas Samusiovas
86' [3 - 1] Konstantin Zyryanov

M.Samusiovas ("Torpedo") žaidė visas rungtynes, Ž.Karčemarskas ("Dinamo") aikštėje nepasirodė

"%c00076" 1 - 1 "%c00114"
23' [1 - 0] Emir Spakhic
38' [1 - 1] Roman Pavlyuchenko

I.Dedura ("Spartak") žaidė visas rungtynes

"%c00111" 5 - 1 "%c00117"
34' [1 - 0] Peter Bistrov
40' [2 - 0] Fereira Jan
63' [2 - 1] Vladimir Koritko
70' [3 - 1] Andrey Kanchelskis
84' [4 - 1] Andrey Kanchelskis
90' [5 - 1] Antonio Barijho

N.Barasa ("Alania") žaidė visas rungtynes

"%c00116" 1 - 1 "%c00122"
66' [0 - 1] Denis Popov
84' [1 - 1] Vladimir Radkevich