M. Salah įvartis rungtynių pabaigoje atvedė į pergalę "Liverpool" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį po rinktinių pertraukos sužaistos pirmosios 32-ojo turo rungtynės.

Dėl išlikimo kovojanti "Crystal Palace" ekipa namuose susigrūmė su "Liverpool". Pirmajame kėlinyje pranašumą įgiję šeimininkai iki rungtynių pabaigos jo neišsaugojo - "raudonieji" šventė itin sunkią pergalę rezultatu 2-1.

13-ąją minutę į "Liverpool" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kai nesėkmingai savo vartus paliko Lorisas Karius. Luka Milivojevičiaus koja nesudrebėjo ir "Crystal Palace" įgijo minimalų pranašumą.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką žiūrovai taip ir neišvydo daugiau įvarčių, tačiau didžioji stadiono dalis antroje rungtynių pusėje buvo nuliūdinti.

Jau 49-ąją minutę rezultatą išlygino Sadio Mane - afrikietis po puikaus Jameso Milnerio perdavimo nuginklavo varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje nebuvo galima išvysti akiai patrauklaus futbolo - daugelis abiejų komandų bandymų baigdavosi nesėkmingai.

Vis dėlto 84-ąją minutę eilinį kartą į pagalbą savo komandai atėjo Mohamedas Salah - perdavimo iš krašto sulaukęs egiptietis išlaukė tinkamo momento ir tiksliu smūgiu nuliūdino šeimininkų sirgalius.

"Liverpool" po pergalės vėl bent laikinam pakilo į antrąją poziciją. "Crystal Palace" užima 16-ąją vietą, tačiau juos nuo iškritimo zonos skiria vos 2 taškai.

"Crystal Palace" 1 - 2 "Liverpool"
13' [1 - 0] L. Milivojevič (11 m. baudinys)
49' [1 - 1] S. Mane
84' [1 - 2] M. Salah