M. Salah įvartis išplėšė „Liverpool“ ekipai pergalę prieš „Man City“ © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusioje „Premier“ lygos gigantų dvikovoje, „Liverpool“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „Manchester City“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje abi komandos apsikeitė pora pavojingų atakų, tačiau įvarčių išvysti nepavyko.

Antroje rungtynių pusėje „miestiečiai“ sugebėjo išsiveržti į priekį. Deja, po VAR peržiūros Philo Fodeno įvartis buvo anuliuotas.

76 minutę krito vienintelis rungtynių įvartis. „Liverpool“ vartininkas Allisonas atliko puikų tolimą perdavimą, o su juo puikiai susitvarkęs Mohamedas Salah išbėgo vienas prieš vieną su vartininku ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

86 minutę šeimininkų treneriui Jurgenui Kloppui buvo parodyta raudona kortelė už nesuvaldytas aistras.

Visgi, „Liverpool“ sugebėjo išplėšti pergalę ir pakilti į aštuntą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „City“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono „Premier“ lygoje ir rikiuojasi antri.