M. Reuso įvartis padovanojo „Borussia“ ekipai ketvirtąją sezono pergalę © IMAGO/Revierfoto nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose Bundeslygos rungtynėse Dortmundo „Borussia“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Hoffenheim“ vienuolikę.

Pirmąjame kėlinyje iniciatyvą turėjo šeimininkai, o jau 16 minutę jiems pavyko pelnyti vienintelį mačo įvartį. Po Juliano Brandto perdavimo, komandos kapitonas Marco Reusas pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas kiek apsilygino, tačiau Edino Terzičiaus auklėtiniai sugebėjo išsaugoti pergalingą rezultatą.

Po šių rungtynių Dortmundo komandos futbolininkai bent kuriam laikui rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Hoffenheim“ ekipa užima penktąją vietą.