M. Reuso benefisas nukalė BVB triuškinančią pergalę © JumpStory nuotr.

Neseniai 150-ąjį įvartį „Borussia“ gretose pelnęs Marco Reusas ir toliau demonstruoja gerą sportinę formą.

32-ejų veteranas rungtynėse prieš Menchengladbacho „Borussia“ prisidėjo prie  5 įvarčių, o jo atstovaujama BVB triumfavo 6:0.

26-ąją minutę M. Reusas pelnė pirmąjį savo įvartį, o už 6 minučių atliko rezultatyvų perdavimą Donyelliui Malenui.

70-ąją minutę po rezultatyvaus „Borussia“ senbuvio perdavimo pasižymėjo Marius Wolfas, o 74-ąją minutę tikslus buvo 17-metis Youssoufa Moukoko.

Galiausiai, 81-ąją paskutinę vinį į svečių komandos karstą kalė tas pats M. Reusas, kuriam tai buvo 2-asis įvartis šiame.

Per pridėtą rungtynių laiką įvartį nuo 11 m žymos pelnė ir Emre Canas.

Po šios pergalės BVB toliau palaiko 6 taškų skirtumą tarp „Bayern“ ekipos turnyrinėje lentelėje ir šiokią tokią intrigą kovoje dėl titulo.