M. Reusas vėl patyrė traumą

Dortmundo "Borussia" ekipos sirgaliai negali patikėti - Marco Reusas vėl patyrė sunkią traumą.

Balandžioje viduryje į rikiuotę sugrįžęs 27-erių metų krašto puolėjas savaitgalį "geltonai juodiems" padėjo iškovoti Vokietijos taurės trofėjų. M. Reusui tai buvo pirmasis rimtas trofėjus jo karjeroje.

Vokietis nesužaidė visų rungtynių - jis buvo pakeistas po pirmojo kėlinio. Kaip paaiškėjo vėliau, M. Reusas patyrė kryžminių kelio raiščių traumą.

"Borussia" oficialioje svetainėje pranešė, kad futbolininkui vėl prireiks kelių mėnesių, kad išsigydytų traumą. Iki naujo sezono pradžios dar lieka daug laiko, todėl vokietis greičiausiai nepraleis 2017-18 metų sezono pradžią.

Vis dėlto ši žinia buvo skaudi tiek klubui, tiek pačiam M. Reusui, kuris vasarą buvo pasirengęs dirbti pagal specialių treniruočių planą, kad pagaliau išsikapstytų iš traumų liūno.

M. Reusas šį sezoną Dortmundo ekipoje spėjo sužaisti 24 rungtynes, pelnyti 13 įvarčių ir atlikti aštuonis rezultatyvius perdavimus.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr"> <a href="https://twitter.com/woodyinho">@woodyinho</a> suffers partial tear of cruciate ligament. Get well soon, Marco! <a href="https://t.co/5P2xFyh72i">https://t.co/5P2xFyh72i</a> <a href="https://t.co/BvBFTTCIde">pic.twitter.com/BvBFTTCIde</a></p>&mdash; POKALSIEGER 2017  (@BVB) <a href="https://twitter.com/BVB/status/869135923182751744">May 29, 2017</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...