M. Reusas: rungtynės prieš "Werder" buvo itin sunkios

Marco Reusas po savaitgalio rungtynių pabrėžė, kad pergalė prieš Brėmeno „Werder“ ekipą nebuvo tokia lengva, kaip daug kam pasirodė.

Saugas buvo ryškiausia žvaigždė šeštadienio susitikime ir įmušė du įvarčius. Tačiau nepaisant to, Reusas tikina, kad jo ekipa turėjo problemų rungtynėse, nepaisant didelio pranašumo kamuolio kontrolėje.

„Tai buvo itin sunkios rungtynės mūsų komandai. Mes žaidėme kantriai ir įsiveržėme į priekį, tačiau nežaidėme reikiamu greičiu. Per pertrauką sutarėme, kad komandai reikia daugiau jėgos puolime ir kamuolys turi vaikščioti greičiau. Šis susitikimas buvo daug sunkesnis, nei galėjo pasirodyti, tačiau rungtynes sužaidėme gerai.“, - su žiniasklaida kalbėjo vokietis.

Po šios pergalės ir „Bayern“ klubo prarastų taškų penktadienį, Dortmundo ekipą nuo lygos lyderių skiria penki taškai. Tiesa, Reusas mano, kad jo komanda šiuo metu negali pradėti galvoti apie Pepo Guardiolos futbolininkų pasiekimus.

„Jei tu žengi antroje vietoje, tu visada sieksi pakilti į pirmąją, tačiau „Bayern“ vis dar yra per toli. Dabar mes priartėjome prie jų, bet „Bundesliga“ pirmenybėse viskas gali pasikeisti labai greitai. Mes tiesiog turime susikoncentruoti ties savo žaidimu.“, - baigdamas pokalbį žurnalistams teigė 26-erių metų žaidėjas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...