M. Reusas prieš akistatą su "Tottenham": "Sieksime neįmanomo"

Marco Reusas supranta, kokioje sudėtingoje situacijoje yra atsidūrusi Dortmundo "Borussia", tačiau jis pažadėjo kovą prieš Londono "Totteham" iki paskutinio švilpuko.

Šį vakarą "Borussia" namuose priims "Tottenham" futbolininkus. Pirmąjį aštuntfinalio mačą "Spurs" laimėjo rezultatu 3:0, todėl "geltonai juodų" šansai prasibrauti į kitą etapą yra tik minimalūs.

"Šiame stadione žaidėme daug rungtynių, kuriose buvo sukurta istorija. Dabar esame situacijoje, kurioje turime pasiekti tai, kas yra beveik neįmanoma", – spaudos konferencijoje kalbėjo M. Reusas.

"Svarbu pasitikėti savimi ir aikštėje atiduoti viską. Reikia surasti tinkamą pusiausvyrą tarp gynybos ir puolimo. Tikimės, kad galėsime pasiekti savo maksimumą ir pelnyti įvarčius tinkamu momentu. Mes nenurašome savęs ir tikime, kad galime eiti tolyn", – tęsė futbolininkas.

"Borussia" su sunkumais yra susidūrusi ne tik Čempionų lygoje – savaitgalį buvo pralaimėtos dar vienos "Bundesliga" rungtynės ir prarasta lyderio pozicija.

"Nesame patenkinti pastaraisiais rezultatais, tačiau vis dar esame neblogoje situacijoje, ypatingai "Bundesliga" pirmenybėse. Vokietijoje per pastarąsias kelias savaites praradome nemažai taškų dėl to, kad patys per daug klydome.

Labai svarbu išlikti pozityviems ir atiduoti visa save treniruotėse. Žiūrime visas rungtynes ir bandome pasimokyti iš klaidų. Svarbu yra neklysti gynyboje, nes puolime mes galime nubausti varžovus bet kada", – pridūrė M. Reusas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...