M. Reusas: "Niekada nepamatysite manęs rungtyniaujančio "Bayern" klube"

Dortmundo "Borussia" lyderis ir kapitonas Marco Reusas patikino klubo gerbėjus, kad negalėtų pasekti savo buvusių kolegų pavyzdžiu ir išvykti rungtyniauti į Miuncheno "Bayern".

29-erių metų futbolininkas yra išsikapstęs iš traumų liūno ir šį sezoną demonstruoja puikią sportinę formą. Jis per 24 susitikimus jau įmušė 14 įvarčių ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus.

M. Reusas pripažino, kad vargu, ar dar ir sulauktų pasiūlymo iš Vokietijos čempionų.

"Jūs nepamatysite manęs rungtyniaujančio "Bayern" klube, aš galiu tai prižadėti" , – "Frankfurter Allgemeine Zeitung" dienraščiui sakė vokietis.

"Aš esu jau beveik 30 metų, o jie nori atjauninti sudėtį", - kaip vieną iš priežasčių, kodėl "Bayern" nesiūlytų jam kontrakto, pateikė M. Reusas.

BVB komanda šį sezoną ne tik rungtyniauja puikiai šalies pirmenybėse, bet ir yra lyderio pozicijoje. M. Reusas supranta, kad iki titulo dar yra likęs tolimas kelias.

"Viskas yra mūsų pačių rankose. Mes turime žiūrėti į kiekvienas rungtynes lyg tai būtų pirmosios sezone. Tada galbūt ir turėsime šansą tapti čempionais", - pridūrė puolėjas.

M. Reusas Dortmunde rungtyniauja nuo 2012 metų. Per tą laiką vokietis jau yra sužaidęs 228 rungtynes ir iškovojęs tris titulus.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...