M. Reusas: atiduočiau visus savo pinigus, kad ir vėl būčiau sveikas

Dar prieš keletą metų Marco Reusas buvo medžiojamas garsiausių Europos klubų, tačiau šiuo metu Vokietijos futbolininkas net negalvoja apie žaidimo laiką - jam nesiseka išsikapstyti iš traumų virtinės.

28-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną Vokietijos taurės finale patyrė sunkią kelio traumą ir dar negalės rungtyniauti mažiausiai iki kitų metų pradžios. Panašiu gyvenimu rimtu vokietis jau gyvena pastaruosius kelis sezonus.

M. Reusas atskleidė, kad reabilitacijos kelias yra labai sunkus ir reikalaujantis milžiniškos kantrybės. Futbolininkas užsiminė, kad dabar atiduotų visus savo iš futbolo uždirbtus pinigus tam, kad ir vėl būtų sveikas.

"Ašaros ėmė lietis, kai po dviejų ar trijų dienų supratau, kad manęs ir vėl lauks tas sunkus kelias į futbolo aikštę", - apie tai, kai praėjus kelioms dienoms po Vokietijos taurės finalo rungtynių išgirdo negailestingas tyrimų išvadas pasakojo M. Reusas.

"Būti atskirtam nuo kitų ir dirbti tik su savimi yra sunkiausia per visą reabilitacijos etapą. Man jau po trijų savaičių visa tai atsibodo. Tai negailestingas psichologinis testas, kuris reikalauja savarankiško darbo su savimi.

Mes būdami aukščiausios klasės žaidėjais uždirbame didelius pinigus, tačiau kartais jie neturi jokios vertės, kai tai paliečia mūsų sveikatą. Aš atiduočiau visus savo pinigus, kad ir vėl būčiau sveikas, kad ir vėl galėčiau daryti tai, ką aš myliu: žaisti futbolą", - pridūrė M. Reusas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...