M. Rashfordas apie rasistinius užgauliojimus: „Niekada neatsiprašinėsiu už tai, koks esu“ © Pool via REUTERS nuotr.

Po Anglijos rinktinės pralaimėjimo Europos čempionato finale po 11 m baudinių serijos prieš Italiją pasitaikė ir rasistinių užgauliojimų internete, ypatingai į tų Anglijos žaidėjų pusę, kurie pramušė 11 m baudinius. 

11 m baudinius pramušė Jadonas Sancho, Bukayo Saka bei Marcusas Rashfordas ir turbūt, galima suprast, kur rasistai galėjo prisikabint. Socialiniuose tinkluose šie žaidėjai turėjo atlaikyti tikrai nemažai visiškai nepagrįstos kritikos. 

M. Rashfordas užstojo visuos šiuos žaidėjus bei save ir komentavo savo twitter paskyroje taip: „Galiu bet kada priimt kritiką už savo pasirodymą. Mano 11 m baudinys nebuvo pakankamai geras, turėjo įvartis kristi, tačiau niekada neatsiprašysiu už tai, koks aš esu ir iš kur esu kilęs. 

Bėgdamas mušti 11 m baudinį neskubėjau ir delsiau, tačiau, deja, rezultatas nebuvo toks, kokio visi norėjo. Jaučiau, kad nuvyliau savo komandos draugus. Jaučiau, kad nuvyliau absoliučiai visus. Man reikėjo tik įmušti tą baudinį. Aš per miegus galiu įmušti 11 m baudinius, tai kodėl gi šito neįmušiau?“

Tačiau „Man Utd“ puolėjas įžvelgė ir pozityvo: „Žinutės, kurias šiandien gavau, buvo pozityviai pribloškiančios, o dar matant reakciją Vitingtone, tai mane sugraudino. Bendruomenės, kurios visada mane palaikė, ir toliau palaiko mane.“

Straipsnio įvertinimas: 4 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos