M. Raiola: apie 300 futbolininkų jungiasi prie Z. Ibrahimovičiaus kovos prieš FIFA  © „Zuma press“ nuotr.

Mino Raiola teigia, kad apie 300 futbolininkų yra pasirengę prisijungti prie Zlatano Ibrahimovičiaus, kuris stojo į kovą prieš „EA Sports“ ir FIFA dėl jų įvaizdžio naudojimo. 

Z. Ibrahimovičius naudoti šią savaitę pareikalavo „EA Sports“ pasiaiškinti, kas leido jo veidą šių metų FIFA 21 žaidime. 

Švedas rungtyniauja „AC Milan“ ekipoje, kuri yra sudariusi sutartį su „EA Sports, kad klubo stadionas, atributika ir žaidėjai būtų naudojami žaidime. Tačiau Z. Ibrahimovičius tvirtina, kad niekada nėra davęs leidimo naudoti jo atvaizdą žaidime. 

Futbolininko agentas M. Raiola sakė, kad prie šio judėjimo kovoje prieš žaidėjų atvaizdo naudojimą FIFA žaidime nori prisijungti ne tik „Tottentem“ atstovas Garethas Bale’as. 

„Tai yra viena didžiausių gėdų susijusių su FIFA, kuri siekia visus žaidėjus paversti vergais. Zlatanas nėra marionetė, jis nėra tas, kuriam galite liepti daryti, ko jis nenori daryti. 

Asmeninis žaidėjo vaizdavimas nepriklauso nei FIFA, nei „AC Milan“ klubui. Visą tai priklauso pačiam žaidėjui.,- sakė futbolininko agentas M. Raiola. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė