M. Pochettino tikisi, kad su D. Alli įvarčiu grįš pasitikėjimas komandoje

Mauricio Pochettino treniruojama Londono "Tottenham" komanda dar kartą liko pergalės.

"Spurs" namų rungtynėse nesugebėjo įveikti absoliučių lygos autsaiderių – "Watford" futbolininkų. Pastarieji ilgą rungtynių laiką pirmavo, o "Tottenham" nepralaimėjo tik dėka Dele Alli įvarčio mačo pabaigoje.

"Pasirodymas buvo prastas, tačiau kai praleidi įvartį tokioje ankstyvoje rungtynių stadijoje, tikėtis lengvesnės situacijos ir nereikia", – po susitikimo pasakojo M. Pochettino.

"Atmosfera stadione nebuvo ta, prie kurios įprastai mėgsti žaisti. Žinau, kad žaidėjams nėra lengva, nes aš taip pat buvau profesionalas ir turėjau tokią situaciją. Visgi per paskutines 20 minučių mūsų fanai buvo puikūs ir jų palaikymas mums pastūmėjo į priekį.

Manau, kad įvartis prieš "Watford" mums padės atgauti pasitikėjimą. Prieš kelias dienas draugas pasakė, kad per penkerius metus nesame patyrę tokio skaudaus smūgio, kaip mače su "Bayern". Tokia nesėkme buvo absoliučiai nepažįstama žaidėjams", – pridūrė strategas.

Nutraukti pergalių badą "Tottenham" bandys kitą savaitę įvyksiančiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse prieš "Crvena zvezda".

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Peticijos.lt

Kitos naujienos