M. Ozilo šou "Emirates" stadione nulėmė jau septintą paeiliui "Arsenal" pergalę "Premier" lygoje

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 9-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione puikią sportinę formą demonstruojantys Londono "Arsenal" futbolininkai priėmė "Leicester City". Net ir po praleisto įvarčio nepalūžę "kanonieriai" Mesuto Ozilo šou dėka iškovojo jau eilinę pergalę pirmenybėse - 3:1.

Rungtynes Šiaurės Londono ekipa pradėjo aktyviai, tačiau ji buvo pirmoji, kuri privalėjo traukti kamuolį iš savo vartų. 31-ąją minutę po Beno Chilwello spurto kamuolys nuo Hectoro Bellerino kojos įkrito į Berndo Leno ginamus vartus.

"Arsenal" po šios nesėkmės neprarado pasitikėjimo ir tęsė savo atakas. Pačioje kėlinio pabaigoje pavyko pasiekti itin svarbų išlyginamąjį įvartį - su H. Bellerinu krašte sužaidęs Mesutas Ozilas po perdavimo iškart spurtavo į baudos aikštelę ir puikiu smūgiu kaire koja nuginklavo Kasperą Schmeichelį.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" rodė dar geresnį žaidimą, o pagrindine to priežastimi buvo šiame susitikime kapitono raištį vilkėjęs M. Ozilas.

Savotišku herojumi tapo po keitimo pasirodęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, kuris 63-ąją minutę pirmą kartą šioje dvikovoje išvedė šeimininkus į priekį. Prie įvarčio daug prisidėjo nuostabų perdavimą per dvi varžovų zonas atlikęs M. Ozilas.

Užsivedę "Arsenal" žaidėjai ties tuo sustoti nenorėjo - jau po trijų minučių tas pats P. Aubameyangas "įgrūdo" antrąjį savo įvartį. Puolėjas pasižymėjo vėl po to pačio M. Ozilo rezultatyvaus perdavimo.

"Arsenal" komandai tai buvo jau septintoji pergalė iš eilės "Premier" lygoje. 21 tašką turintys "kanonieriai" nuo lyderių atsilieka tik dviem taškais.

Skaičiuojant visus turnyrus, "Arsenal" sportinė forma atrodo dar įspūdingiau - iš 10 paskutinių paskutinių rungtynių laimėtos visos jos.

"Arsenal" 3 - 1 "Leicester"
31' [0 - 1] H. Bellerin (į savus vartus)
45' [1 - 1] M. Ozil
63' [2 - 1] P. Aubameyang
66' [3 - 1] P. Aubameyang