M. Odegaardas ketina praleisti dar vieną sezoną "Real Sociedad" komandoje

Puikiai sezoną San Sebastiano "Real Sociedad" ekipoje pradėjęs Martinas Odegaardas savo karjeroje nori pastovumo.

Madrido "Real" klubui priklausantis ir vis dar ketverių metų kontraktą turintis norvegas "La Real" gretose įrodinėja, kad jau dabar yra pasiruošęs žaisti aukščiausiame lygyje.

Nepaisant to, kaip gerai novergui susiklostys šis sezonas, jis greičiausiai į Madridą kitą vasarą dar negrįš. Kaip atskleidė pats žaidėjas, jam būtų geriausia artimiausius du sezonus praleisti Sen Sebastiano ekipoje.

"Šiuo metu esu laimingas", – ESPN sakė norvegas, kurio perdavimas vienose iš "La Liga" rungtynių sužavėjo milijonus futbolo aistruolių. – Ketinu čia likti dvejus artimiausius metus, o po to jau pažiūrėsime".

"Karjeros tikslas nesikeičia – mano svajonė yra žaisti Madrido "Real" klube. Visgi dabar tinkamiausia vieta man yra "Real Sociedad" komanda.

Pastaruosius keletą metų buvau nuomojamas įvairiems klubams, todėl dabar noriu pastovumo. Įsivaizduoju, kad po dešimties metų dar būsiu Madrido "Real" klube. Tai yra mano gyvenimo svajonė", – tęsė vienas didžiausių futbolo talentų.

Paklaustas, ar tai, kad Madrido ekipa kasmet perka naujus žaidėjus nesudarys jam kliūčių vieną dieną tapti pagrindiniu šios komandos žaidėju, M. Odegaardas atsakė: "Tai – normalus procesas. Klubas perka naujus žaidėjus, nes tai yra būtina futbolo dalis.

Konkurencija sudėtyje yra reikalingas dalykas, ypatingai tokiame klube, kuris visada nori būti geriausias pasaulyje."

Straipsnio įvertinimas: 2 0
 • andrius

  ir labai gerai! kai eis į Real jam vos bus 22, net ir po šitų dviejų sezonų..

  • +1
 • andrius

  ir labai gerai! kai eis į Real jam vos bus 22, net ir po šitų dviejų sezonų..

  • +1
 • andrius

  ir labai gerai! kai eis į Real jam vos bus 22, net ir po šitų dviejų sezonų..

  • +1

Kitos naujienos