M.Nadalis baigė karjerą © Eurofootball.lt
Buvęs Ispanijos rinktinės žaidėjas Miguelis Angelis Nadalis (%p01275) pranešė apie savo pasitraukimą iš profesionalaus futbolo. Savo ilgą ir puikią karjerą jis baigė ten kur ir pradėjo - "Mallorca" klube.

38 metų Nadalis "Mallorca" ekipoje debiutavo 1987-ųjų balandį rungtynėse prieš "Barcelona" - komandą į kurią vėliau perėjo ir su ja laimėjo daugybę titulų.

Ispanas buvo "Barcos" "svajonių komandos" dalimi pirmoje praėjusio dešimtmečio pusėje. Rungtyniaudamas Katalonijos klube Nadalis 1992 m. iškovojo Europos klubų čempionų taurę, 1997 m. nugalėjo Taurių laimėtojų taurės turnyre, po šių pergalių laimėjo ir abi Europos supertaures.

Daugybę titulų su "Barcelona" žaidėjas susišlavė savo tėvynėje: penkis kartus jam pavyko nugalėti "La Liga" pirmenybėse, tris kartus laimėti Ispanijos taurę ir keturis kartus Ispanijos supertaurę.

1999 metais Nadalis grįžo namo į "Mallorca" ir padėjo klubui 2003 metais laimėti "Karaliaus" taurę. Iš viso šalies čempionate jis sužaidė 462 rungtynes, per kurias įmušė 33 įvarčius.

Nacionalinėje rinktinėje ispanas debiutavo 1991-ųjų gruodį mače prieš Čekoslovakiją. Tai buvo vienos iš 62-jų Nadalio rungtynių rinktinėje, o paskutinį kartą jis joje žaidė per 2002 metų Pasaulio čempionatą.