M. Gotze: galimybė palikti "Bayern" manęs nedomina

Nepaisant to, kad yra nuolat siejamas su persikėlimu į kitą klubą, Mario Gotze tikina, jog galimybė palikti Miuncheno "Bayern" jo nedomina. 

Vasarą įvairi žiniasklaida skelbė, kad futbolininku domisi pamainos Arturo Vidaliui ieškojęs Turino "Juventus", tačiau čilietį galiausiai pakeitė Hernanesas.

Dabar Vokietijos rinktinės saugas teigia norintis likti "Bundesliga" čempionų gretose dar ilgai.

"Padariau savų klaidų, bet taip pat turėjau iškęsti daugelį dalykų, kurie buvo tikrai supainioti. Pastarieji dveji metai tikrai buvo  mano brandos procesas", - Suddeutsche Zeitung pasakojo Gotze.

"Čia jaučiuosi labai laimingas, didžiuojuosi būdamas "Bayern" žaidėju. Labai norėčiau tapti "Bayern" veidu. Užėmiau svarbią rolę pastaruosius dvejus metus, bet ateityje noriu atlikti dar svarbesnį vaidmenį."

"Niekada nesvarsčiau jokio perėjimo. Įmanoma, jog kiti klubai manimi domėjosi, tačiau galimybė palikti "Bayern" manęs nedomina."

Lemiamo įvarčio pasaulio čempionate autorius taip pat sakė besigailintis, kad nepaaiškino savo sprendimo, kai į Miuncheną persikėlė iš Dortmundo "Borussia". Anot futbolininko, jo pasirinkimą lėmė ne pinigai, o sportinis principas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...