M. Gomezo dublis atvedė "Stuttgart" į pergalę Vokietijoje (VIDEO)

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 27-ojo turo rungtynės.

"Freiburg" namuose susigrūmė su "Stuttgart". Savo sirgalių šeimininkams nudžiuginti nepavyko - Štutgarto ekipa džiaugėsi pergale rezultatu 2-1.

Svečius į pergalę vedė Mario Gomezas. Pastarasis jau 4-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį, tačiau 53-ąją minutę "Freiburg" išlygino rezultatą. Vis dėlto "Stuttgart" nenuleido rankų ir po tikslaus M. Gomezo smūgio 74-ąją minutę pasiekė pergalę.

"Stuttgart" po pergalės bent laikinam pakilo į aštuntąją poziciją. "Freiburg" yra 14-oje vietoje ir vis dar negali jaustis saugiai dėl išlikimo lygoje.

"Freiburg" 1 - 2 "Stuttgart"
4' [0 - 1] M. Gomez
53' [1 - 1] N. Petersen
75' [1 - 2] M. Gomez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11004069" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>