M. Čepas: "Sūduvą" gerbiame, bet nebijome

Kovo 4 d. atsinaujinusios „Jonavos“ laukia pirmas A lygos mūšis. Praėjusių metų debiutantai vyks į Suvalkiją, kur susitiks su bronzos medalininke Marijampolės „Sūduva“.

Simboliška, kad „Jonava“ antrą sezoną pradės su praėjusiais metais trečią vietą pelniusiais Marijampolės futbolininkais. Būtent su jais „Jonava“ debiutavo 2016 m. A lygoje, su jais ir baigė pirmąjį sezoną. Be to, pirmas šių metų draugiškas susitikimas, kuris baigėsi lygiosiomis 1:1, taip pat įvyko su Vladimiro Čeburino vadovaujama ekipa.

Pasiruošimo laikotarpiu „Sūduva“ aktyviai dalyvavo žaidėjų rinkoje, įsigijo nemažai pajėgių futbolininkų: iš „Trakų“ atvyko Artiomas Gurenka, prisijungė jau buvęs „Atlanto“ žaidėjas Ovidijus Verbickas ir praėjusį sezoną Kauno „Stumbro“ ekipoje rungtyniavęs Robertas Vėževičius, atvyko ir nemažas būrys žaidėjų iš užsienio. Jau anksčiau į Marijampolę persikėlė buvęs „Jonavos“ saugas Dominykas Galkevičius. Tiesa, klubą paliko geriausias praėjusių metų jaunasis futbolininkas Eligijus Jankauskas.

Naujo trenerių štabo vedama „Jonava“ antrą sezoną pradės taip pat pasistiprinusi naujais žaidėjais. Paskutiniai iš jų – tai šią savaitę į klubą atvykę Martynas Dapkus ir Klaudijus Upstas.

Kalbėdamas apie sezono startą, vyr. trenerio Donato Vencevičiaus asistentas Mindaugas Čepas pažymėjo, kad varžovas – grėsmingas, tačiau jam yra tinkamai pasiruošta. „Su „Sūduva“ žaidėme pirmas kontrolines rungtynes. Per tą laiką pasikeitė daug šio klubo žaidėjų. Matėsi, kad vyko kryptinga komplektacija. Galima sakyti, kad tai bus rimta, konkurencinga komanda, kuri turės dvi lygiavertes sudėtis. „Sūduva“ – jau daug metų viena iš mūsų šalies futbolo lyderių. Ne išimtis bus ir šie metai. Tad laukia sunkios rungtynės, bet mes esame joms visiškai pasirengę. Varžovus gerbiame, bet jų nebijome“, – sakė M. Čepas.

Šią savaitę „Jonavos“ futbolininkai treniruotėse analizavo sužaistas rungtynes, varžovus ir skyrė dėmesio taktikai. „Akcentavome tą patį, ką ir visada vyr. treneris žaidėjams sako per treniruotes. Tą norime išvysti ir aikštėje. Vienas iš svarbių dalykų – nebijoti žaisti ir žaisti savo futbolą. Reikia daryti tai, ką sugebame geriausiai, tada ir rezultatai patys ateis“, – dėstė futbolo specialistas.

M. Čepas išskyrė, kad, nepaisant kelių detalių, tiki savo auklėtiniais ir jų galimybėmis. „Vyko kryptingas pasiruošimas, tačiau, savaime suprantama, kontrolinės ir čempionato rungtynės yra du skirtingi dalykai. Jeigu nėra jaudulio, kažkas yra blogai, tačiau per daug jo nėra, nes mes žinome, kaip vaikinai gali žaisti. Su kiekvienomis draugiškomis rungtynėmis mes kilome į viršų. Dar trūksta šiek tiek laiko visiškam vienas kito supratimui tarp žaidėjų ir jų grandžių, bet čempionatui įsibėgėjus šie klausimai, manau, išsispręs“, – tikino M. Čepas.

Kas paklius į startinį vienuoliktuką, treneriai nuspręs atsižvelgdami į visos savaitės žaidėjų darbą. „Jonavos“ ir „Sūduvos“ susitikimas Marijampolės „Arvi“ arenoje kovo 4 d. prasidės 15.00 val. Kitose pirmo turo rungtynėse penktadienį susikaus „Trakai“ ir Kauno „Stumbras“, o šeštadienį 13.00 val. susitikimą pradės Klaipėdos „Atlantas“ ir Vilniaus „Žalgiris“. 

fkjonava.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos