M. Čepas: „Su kiekvienomis rungtynėmis vaizdas vis gerėja“

Utenos „Utenis“ pirmą sykį pasirengimo cikle išsiskyrė taikiai, lygiosiomis 1:1 sužaisdamas su Kauno „Stumbru“.

Uteniškių treneris Mindaugas Čepas pabrėžė, jog komanda turėjo atlaikyti nemenkus krūvius, tačiau ekipos žaidimas, lyginant su pirmomis kontrolinėmis rungtynėmis, vis gerėja.

„Pirma norėčiau padėkoti savo komandai už šitas dvi savaites, kur buvo tikrai dideli krūviai ir vaikinai tikrai nuoširdžiai atidirbo. Šioje vietoje nebuvo jokių problemų.

Nepaisant to, kad vakar turėjome dvi treniruotes, pirmame kėlinyje vaizdas aikštėje tikrai buvo neblogas. Pirmoje pusėje kontroliavome rungtynių eigą, antroje – varžovas šiek tiek išlygino žaidimą ir po truputį gijos perėjo į jų rankas.

Antro kėlinio gale išlyginome žaidimą ir tos gairės po truputį matosi. Komanda yra nuvargusi, bet dabar nereikia šviežumo. Kiekvieną savaitę stengiamės užbaigti kontrolinėmis rungtynėmis. Su kiekvienomis rungtynėmis vaizdas vis gerėja.

Iki idealo dar labai toli, bet, pradėjus nuo rungtynių su Daugpiliu, vaizdas vis gerėja“, – rungtynes Kaune apibendrino „Utenio“ strategas.