ČL: C. Ronaldo ir J. Sancho įvarčiai atvėrė „Man Utd“ kelią į atkrintamąsias © AFP nuotr.

„Manchester united“ antradienį užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje.

F grupės lyderių dvikovoje „raudonieji velniai“ išvykoje rezultatu 2:0 palaužė „Villarreal“ ir užsitikrino bent antrąją vietą grupėje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Villarreal“ futbolininkai, tačiau kelis jų pavojingus smūgius sėkmingai neutralizavo Davidas De Gea.

Pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė „Man Utd“, tačiau po 45 minučių švieslentėje degė du nuliai.

Antrojo kėlinio pradžioje vyravo lygus žaidimas, tačiau vėliau svečiai visiškai perėmė iniciatyvą.

Pirmasis įvartis šiame mače į „Villarreal“ vartus krito 78-ąją minutė, kuomet pasinaudojęs varžovų klaida kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Cristiano Ronaldo, kuriam tai buvo jau penktasis įvartis Čempionų lygoje šį sezoną.

„Man Utd“ pergalę 90-ąją minutę įtvirtino pirmąjį savo įvartį „raudonųjų velnių“ gretose pelnęs Jadonas Sancho.

„Dynamo“ 1:2 „Bayern“