M. Asensio vedami ispanai pažemino pasaulio vicečempionus, belgai susitvarkė su Islandija

UEFA Tautų lyga ir toliau stebina rezultatais bei sukuria įspūdį, kad kai kurios komandos į šį turnyrą žiūri rimčiau negu kitos.

Štai Marco Asensio vedama Ispanijos rinktinė pažemino pasaulio čempionato vicečempionę Kroatiją ir iškovojo pergalę triuškinančiu rezultatu 6:0.

Šiame susitikime M. Asensio įmušė vieną įvartį, tačiau atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 24-ąją minutę, kai pasižymėjo Saulis. Sužaidus jau 33 minutes savąjį įvartį pelnė minėtasis M. Asensio, o po dviejų minučių kamuolį į savo vartus nukreipė Lovre Kaliničius, kai po to paties M. Asensio smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, o nuo jo – į vartininko nugarą.

Po pertraukos pasižymėti sugebėjo Rodrigo, Sergio Ramosas bei Isco. Visi trys įvarčiai po pertraukos krito po Madrido „Real“ futbolininko tikslių perdavimų.

Užtikrintą pergalę sugebėjo iškovoti ir Belgijos rinktinė, kuri 3:0 įveikė Islandijos futbolininkus.

Belgai į priekį išsiveržė jau 29-ąją minutę, kai Edenas Hazardas realizavo 11m baudinį. Po dviejų minučių Romelu Lukaku padvigubino belgų persvarą.

Besibaigiant rungtynėms tas pats R. Lukaku pridėjo savo antrąjį įvartį ir nebepaliko jokių šansų islandams.

B lygoje Bosnija ir Hercegovina 1:0 įveikė Austriją, o C lygoje Suomija palaužė Estiją, kai Vengrijai pavyko įveikti graikus.

D lygoje Moldova ir Baltarusija sužaidė lygiosiomis, o Liuksemburgas užtikrintai įveikė San Mariną.

Ispanija 6:0 Kroatija
24‘ [1-0] Saul
33‘ [2-0] M. Asensio
35‘ [3-0] L. Kalinič (į savus vartus)
49‘ [4-0] Rodrigo
57‘ [5-0] S. Ramos
70‘ [6-0] Isco

Islandija 0:3 Belgija