M. Arteta: „Po praleisto antrojo įvarčio komanda tiesiog subyrėjo“ © Action Images via Reuters nuotr.

Londono „Arsenal“ sekmadienį prarado praktiškai visus šansus pakovoti dėl Anglijos „Premier“ lygos titulo.

„Kanonieriai“ namuose net 0:3 nusileido „Brighton“ ekipai ir dabar „Manchester City“ nuo titulo skiria vos viena pergalė.

Po pralaimėjimo „Arsenal“ strategas Mikelis Arteta teigė, kad komanda antrajame kėlinyje tiesiog subyrėjo.

„Turime atsiprašyti aistruolių, kadangi mūsų pasirodymas antrajame kėlinyje buvo tiesiog nepriimtinas. Matematiškai dar galime kovoti dėl titulo, tačiau dabar apie tai galvoti būtų nelogiška.

Turime išsiaiškinti, kas nutiko antrajame kėlinyje. Po praleisto pirmojo įvarčio neparodėme atitinkamos reakcijos. Dar blogiau, kad po praleisto antrojo įvarčio komanda tiesiog subyrėjo.

Norint „Premier“ lygoje užimti antrąją vietą, privalai žaisti nuostabiai, tačiau akivaizdu, kad mes dar turime erdvės tobulėjimui“, – po rungtynių su „Brighton“ kalbėjo M. Arteta.