"Lyon" su sugrįžusiu C. Grenier įveikė "Bastia" ir susigrąžino lyderio poziciją

Šį vakarą buvo sužaistas atidėtas 32-ojo "Ligue 1" turo susitikimas tarp "Lyon" ir "Bastia" futbolininkų. Pastarieji savaitgalį su "Paris Saint-Germain" kovėsi "Coupe de la Ligue" finale.

Visas rungtynes aikštėje vyko atkakli kova. Nors namie rungtyniavusi "Lyon" vienuolikė pagal kamuolio kontrolę oponentus lenkė daugiau nei dvigubai, ilgą laiką jų atakos buvo nesėkmingos.

Pirmąjį įvartį Huberto Fournier auklėtiniai pelnė 77-ąją minutę, kai pasižymėjo ką tik aikštėje pasirodęs Mohamedas Yattara. Jam rezultatyvų perdavimą atliko taip pat po keitimo išleistas Clementas Grenier, kuriam, atsigavusiam po traumos, tai buvo pirmasis "Ligue 1" mačas šį sezoną.

85-ąją minutę taip tikslų smūgį dar pridėjo komandos lyderis Alexandre'as Lacazette'as bei įtvirtino pergalę rezultatu 2-0.

Iškovoti trys taškai leido "Lyon" sugrįžti į turnyrinės lentelės viršūnę ir dviem taškais aplenkti PSG. Kita vertus, sostinės ekipa, savaitgalį iškovojusi lygos taurę, šį vakarą stos į kovą UEFA Čempionų lygoje, taigi, turi vienerias atsargoje.

"Bastia", tuo tarpu, yra keturioliktojoje pozicijoje, tačiau nuo iškritimo klubą skiria vos du taškai.