„Lyon“ rungtyniaus Prancūzijos taurės finale © AFP nuotr.

Prancūzijos taurės pusfinalio rungtynėse „Lyon“ klubas namuose, rezultatu 3:0, sutriuškino antrosios šalies lygos autsaiderius „Valenciennes“.

Legendinį Prancūzijos klubą 51-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Alexandre‘as Lacazette‘as. Po 6 minučių puolėjas pasižymėjo dubliu ir padvigubino rezultatą. 75-ąją minutę rezultatą triuškinančiu pavertė sausio mėnesį į ekipą atvykęs Giftas Orbanas.

Finale „Lyon“ susitiks su PSG ir „Stade Rennais“ poros nugalėtojais.

• Ghhmm

Gan netikėta kaip Lyon'as grįžo į sezoną. Ir kebabų lygoj iki europos tik 7 taškai ir 11 varžybų.