"Lyon" prarado du taškus bei trečiąją poziciją, o lygiosiomis pasinaudojo "Nantes" (VIDEO)

Po to, kai "Paris Saint-Germain" futbolininkai užsitikrino Prancūzijos čempionų titulą, sužaisti dar du nacionalinių pirmenybių mačai.

Anksčiau prasidėjusioje dvikovoje "Nantes" vienuolikė namie įveikė čempionato naujoką "Angers". Abu įvarčius antrajame kėlinyje pelnė puikiai progas realizavęs Emiliano Sala.

Kitame susitikime tarp turnyrinės lentelės kaimynų "Lyon" bei "Rennes" užfiksuotas itin atkaklus mūšis.

Čia svečius iš Liono sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį į priekį išvedė Rachidas Ghezzalas, o jau 54-ąją minutę persvarą smūgiu galva padvigubino Alexandre'as Lacazette'as.

Vis dėlto, Reno futbolininkai pademonstravo tvirtą charakterį ir persvarą panaikino. Iš pradžių stadione susirinkę sirgaliai džiaugėsi Fallou Diagne įvarčiu, o 82-ąją minutę tašką šeimininkams iškovojo Jeremie Boga.

"Lyon" po šio turo trečiąją vietą užleido "Nice" komandai, o iškart už Bruno Genesio auklėtinių nugaros rikiuojasi šio vakaro varžovai.

Pergalę iškovojęs "Nantes" pasinaudojo proga ir priartėjo prie abiejų lygiosiomis sužaidusių ekipų. Situacija turnyrinėje lentelėje išlieka labai įtempta.

"Nantes" 2 - 0 "Angers"

"Rennes" 2 - 2 "Lyon"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>