„Lyon“ namuose sutriuškino „Troyes“ vienuolikę © AFP nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose „Ligue 1” rungtynėse galingai antrą kėlinį sužaidęs Liono „Olympique“ namuose rezultatu 4:1 sutriuškino „Troyes“ vienuolikę.

Šeimininkai rungtynes pradėjo pelnydami greitą įvartį. Alexanderis Laccazette pasinaudojo itin grubia oponentų gynėjo Adilo Rami klaida ir išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau, įvartį pelnę „Lyon“ futbolininkai šiek tiek paleido iniciatyvą ir leido oponentams sugrįžti į rungtynes. 37 minutę šeimininkų Liono ekipos gynėjas Nicolas Tagliafico prasižengė savo baudos aikštelėje ir svečiai gavo auksinę progą išlyginti rezultatą. Standartinę situaciją užtikrintai išnaudojo „Troyes“ saugas Florianas Tardieu.

Pirmą kėlinį nesėkmingai užbaigę „Lyon“ ekipos futbolininkai antrą rungtynių dalį pradėjo su trenksmu. 47 minutę savo komandą į priekį išvedė Nicolas Tagliafico, o vos už keletos minučių persvarą padvigubino Tete.

Likusioje rungtynių eigoje Peterio Boszo auklėtiniai kontroliavo žaidimą ir toliau kūrė pavojingas progas, o 75 minutę jie rezultatą pavertė triuškinamu. Tete puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų įsirašė į savo sąskaitą

Po šių rungtynių „Lyon“ bent kuriam laikui kyla į antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Troyes“ sezoną pradėjo itin prastai ir šiuo metu yra paskutinėje vietoje.