"Lyon" iškovojo svarbią pergalę ir bent laikinai aplenkė "Monaco" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas dar vienas Prancūzijos čempionato susitikimas. Jame kovėsi dėl sidabro kovojantys "Lyon" bei išlikti dar vilčių turintys "Toulouse" futbolininkai.

Pirmajame šių rungtynių kėlinyje sirgaliai liko kiek nusivylę, nes komandoms įvarčių pelnyti nepavyko. Vis dėlto, vaizdas kardinaliai pasikeitė antrajame kėlinyje.

Jo pradžioje šeimininkus iš Tulūzos į priekį išvedė Marcelis Tisserandas ir "Lyon" ėmėsi veiksmų į aikštę išleisdamas Nabilį Fekirą bei Clementą Grenier. Pastarasis 73-ąją minutę rezultatą išlygino, o dar po kiek laiko antrą įvartį svečiams pelnė Alexandre'as Lacazette'as.

Veiksmas ties tuo nenutrūko. Vos po kelių minučių pusiausvyrą vėl atstatė Wissamas Ben Yedderis.

"Toulouse" vienuolikė nors ir iš visų jėgų stengėsi išsaugoti tašką, pergalę svečiams visgi išplėšė Corentinas Tolisso.

Liono komandai šie trys taškai itin svarbūs - jie leidžia bent iki rytdienos pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8465457" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>