"Lyon" be gailesčio sudaužė "Nice", "Marseille" įveikė "Guingamp" (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar du "Ligue 1" susitikimai. Pirmajame kovėsi "Nice" bei "Lyon" klubai.

Praėjusį sezoną tarp šių varžovų būtų galima buvę tikėtis itin atkaklios akistatos, tačiau šiandien Bruno Genesio auklėtiniai viską išsprendė dar pirmajame kėlinyje.

Memphis Depay'us po Maxwello Cornet perdavimo pirmąjį įvartį įmušė jau penktąją minutę, o svečiai dominavo net nepaisant greitai įgauto pranašumo. Pats Cornet pasižymėjo kėliniui nė neįpusėjus.

27-ąją minutę "Lyon" po Mariano Diazo tikslaus smūgio jau ėmė daužyti varžovus. Dar iki pertraukos dublį į savo sąskaitą tolimu smūgiu įsirašė Depay'us ir rezultatas tapo net 4-0. "Nice" komanda atrodė bevilitiškai net žaisdama savo stipriausia sudėtimi su Mario Balotelli priešakyje.

Galiausiai antrajame kėlinyje paskutinę vinį į varžovų karstą įkalė Myziane Maolida, tad dvikova baigėsi triuškinančia "Lyon" pergale rezultatu 5-0.

Kiek vėliau žymiai rimtesnis mūšis vyko tarp "Marseille" bei "Guingamp" klubų. Bent jau taip rodo rezultatas. Visgi, nors uostamiesčio futbolininkai iškovojo pergalę 1-0, rezultatas galėjo būti didesnis.

Net kelių progų neišnaudojo snaiperis Kostas Mitroglou, o taip pat arti tikslo buvo Morganas Sansonas bei Florianas Thauvinas. Būtent pastarasis krašto puolėjas, tiesa, ir pelnė vienintelį mačo įvartį, kuris krito įpusėjus pirmajam kėliniui.

Iškovotų trijų taškų dėka "Marseille" vienuolikė atitrūko nuo penktąją vietą užimančio "Nantes" bei labai tikėtina, jog prisivys laipteliu aukščiau esantį "Monaco", kuris šį vakarą centrinėje turo dvikovoje žais prieš "Paris Saint-Germain".

"Nice" 0 - 5 "Lyon"
[0-1] 5' Memphis Depay
[0-2] 20' Gnaly Maxwell Cornet
[0-3] 27' Mariano Diaz
[0-4] 38' Memphis Depay
[0-5] 79' Myziane Maolida

"Marseille" 1 - 0 "Guingamp"
[1-0] 31' Florian Thauvin