Lygos taurės finale po 11 m baudinių serijos triumfavo „Liverpool“ futbolininkai © JumpStory nuotr.

Anglijos Lygos taurės („Carabao Cup“) finalas buvo tikrai dramatiškas. Nepaisant įvarčių stokos, rungtynės buvo tikrai labai aktyvios, pilnos progų, o ir aistrų netrūko.

Taurės likimas sprendėsi 11 m baudinių serijoje, kurioje 11:10 triumfavo „Liverpool“ klubas. Serijoje prireikė ir vartininkų įgūdžių mušant kamuolį, o lemiamą baudinį pramušė būtent vartininkas: „Chelsea“ vartų sargas Kepa Arrizabalaga.

Šiose finalo rungtynėse abi komandos turėjo bent po tris šimtaprocentines progas pasižymėti.

Negana to, „Chelsea“ įmušė tris įvarčius iš nuošalės. Vieną įvartį iš visai minimalios nuošalės įmušė Romelu Lukaku, puikiai susitvarkęs su varžovų gynyba.

Tiesa, Joelio Matipo neįskaitytas įvartis buvo dar skaudesnis. Kamerūniečio įvartis buvo neįskaitytas dėl to, jog epizode prieš tai Virgilas van Dijkas buvo nuošalėje ir įtakojo žaidimą, anot VAR ir teisėjų.

Masonas Mountas „Chelsea“ gretose turėjo dvi šimtaprocentines progas, tačiau nesugebėjo abejais atvejais pataikyti į varžovų vartus.

„Liverpool“ gretose labai aktyvus buvo Luisas Diazas. Visgi po vieną realią progą turėjo ir komandos lyderiai – Mohamedas Salah bei Sadio Mane. Egiptietis išėjęs prieš varžovų vartininką, vienas prieš vieną, nesugebėjo pataikyti į vartus. Tuo tarpu, S. Mane smūgį fantastiškai atlaikė puolėjo tevynainis Edouardas Mendy.

Finalo metu pasitaikė ir aistrų. Pirmojo pratęsimo kėlinuko metu susikibo „Liverpool“ gynėjas Trentas-Alexanderis Arnoldas su Kai Havertzu, o po to į kalbas įsivėlė ir Harvey Eliottas su Antonio Rudigeriu.

Tai buvo pirmasis „Liverpool“ titulas po pusantrų metų pertraukos. O „aristokratams“ tai galėjo būti trečiasis titulas jau šį sezoną, tačiau 11 m baudinių serijoje pranašesni buvo jų varžovai.