Lygos taurėje - Lampardo nesėkmė prieš buvusį klubą ir "Arsenal" bei "Tottenham" pergalės

Trečiadienį Anglijos lygos taurėje buvo sužaistos keturios aštuntfinalio rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione įvyko tikras desertas - Londono "Chelsea" komanda priėmė "Derby County", kuriam šį sezoną vadovauja "mėlynųjų" legenda Frankas Lampardas. Rezultatyvioje dvikovoje triumfavo šeimininkai - 3:2.

Varžovai net du kartus mušė į savo vartus, tačiau per tą patį pirmąjį kėlinį tiek pat kartų ir lygino rezultatą. Pergalingą įvartį "Chelsea" gretose 41-ąją minutę pasiekė Cescas Fabregasas.

Kitoje dvikovoje taip pat vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Londono "Arsenal". Unai Emery auklėtiniai, iki šių rungtynių nepralaimėję 12 rungtynių iš eilės, "Blackpool" vienuolikę įveikė rezultatu 2:1.

Gana įdomioje dvikovoje taip pat pergale prieš "West Ham" džiaugėsi Londono "Tottenham". Du Heungo-Mino Sono ir vienas Fernando Llorente įvartis nulėmė triumfą rezultatu 3:1.

Paskutinėje akistatoje "Middlesbrough" minimaliu skirtumu palaužė "Crystal Palace".

"Chelsea" 3 - 2 "Derby"
5' [1 - 0] F. Tomori (į savus vartus)
9' [1 - 1] J. Marriott
21' [2 - 1] R. Keogh (į savus vartus)
27' [2 - 2] W. Maghorn
41' [3 - 2] C. Fabregas

"Arsenal" 2 - 1 "Blackpool"
33' [1 - 0] S. Lichsteiner
50' [2 - 0] E. Smith-Rowe
66' [2 - 1] P. O'Connor
84' P. O'Conor ("Blackpool") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 1 - 3 "Tottenham"
17' [0 - 1] H-M. Son
54' [0 - 2] H-M. Son
71' [1 - 2] L. Perez
75' [1 - 3] F. Llorente

"Middlesbrough" 1 - 0 "Crystal Palace"
45' [1- 0] L. Wing

Iškart po susitikimų buvo ištraukti ketvirtfinalio burtai. Paaiškėjo, kad vienoje poroje grumsis du Šiaurės Londono klubai - "Arsenal" prieš "Tottenham".<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">The full Carabao Cup Quarter-Final Draw: <br><br>More: <a href="https://t.co/0fgjpaQCgf">https://t.co/0fgjpaQCgf</a> <a href="https://t.co/nu6sE2Clal">pic.twitter.com/nu6sE2Clal</a></p>&mdash; Sky Sports Football (@SkyFootball) <a href="https://twitter.com/SkyFootball/status/1057756497344651265?ref_src=twsrc%5Etfw">October 31, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>