Lygos taurė: "Liverpool" įvarčių fiestoje pranoko "Arsenal", "Man Utd" palaužė "Chelsea"

Trečiadienį vakare Anglijos lygos taurės aštuntfinalyje sužaistos paskutinės trejos rungtynės.

"Anfield" stadione dėl patekimo į ketvirtfinalį kovojo du šalies grandai – "Liverpool" su Londono "Arsenal". Tikroje įvarčių fiestoje, kurioje krito dešimt įvarčių, į kitą etapą po 11 m. baudinių serijos žengė "raudonieji".

Jau nuo pat rungtynių pradžios pradėjo kristi įvarčiai tiek į vienų, tiek į kitų vartus – 6-ąją minutę Shkodranas Mustafi įsimušė į savus vartus, tačiau "Arsenal" kiek netrukus atsitiesė.

19-ąją minutę rezultatą išlygino Lucas Torreira, o 26-ąją ir 36-ąją minutėmis savo šou surengė dubliu pasižymėjęs Gabrielis Martinelli.

43-ąją minutę Jamesas Milneris nuo 11 m. žymos sušvelnino atsilikimą, tačiau "Arsenal" antrojo kėlinio pradžioje vėl susigrąžino dviejų įvarčių persvarą.

"Liverpool" net ir po šio atsako nepasidavė – 58-ąją minutę pasižymėjo Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, o rezultatą jau po keturių minučių išlygino Divockas Origi.

70-ąją minutę "kanonieriams" vėl pavyko įsiveržti į priekį, tačiau paskutinėmis pridėto laiko minutėmis pergalę iš svečių atėmė antrąjį įvartį pasiekęs D. Origi.

Tikrą įvarčių fiestą surengusios komandos galutinai santykius stojo išsiaiškinti 11 m. baudinių serijoje. Vienintelis netikslus Dani Ceballoso smūgis nulėmė "Liverpool" triumfą.

Dar kitoje dvikovoje "Manchester United" po Marcuso Rashfordo dublio pranoko Londono "Chelsea" ir taip pat užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

"Man Utd" puolėjas iš pradžių komandą išvedė nuo 11 m. žymos. Mitchy Batshuayi antrajame kėlinyje astatė lygybę, tačiau tas pats M. Rashfordas 73-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išplėšė pergalę.

Likusi aštuntfinalio dvikova baigėsi "Aston Villa" pergale prieš "Wolves".

Visi rezultatai:

"Liverpool" 5 - 5 "Arsenal" (11 m. baudinių serija: 5-4)
6' [1 - 0] S. Mustafi (į savus vartus)
19' [1 - 1] L. Torreira
26' [1 - 2] G. Martinelli
36' [1 - 3] G. Martinelli
43' [2 - 3] J. Milner (11 m. baudinys)
54' [2 - 4] A. Maitland-Niles
58' [3 - 4] A. Oxlade-Chamberlain
62' [4 - 4] D. Origi
70' [4 - 5] J. Willock
90+4' [5 - 5] D. Origi

"Chelsea" 1 - 2 "Man Utd"
25' [0 - 1] M. Rashford (11 m. baudinys)
61' [1 - 1] M. Batshuayi
73' [1 - 2] M. Rashford

"Aston Villa" 2 - 1 "Wolves"
28' [1 - 0] A. El-Ghazi
54' [1 - 1] P. Cutrone
57' [2 - 1] A. Elmohamady