Lygos naujokų akistatoje - dar viena "Huddersfield" ekipos pergalė (VIDEO)

15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaista aštuntoji 2-ojo turo dvikova.

"Galpharm" stadione akis į akį susitiko du lygos naujokai - "Huddersfield" ir "Newcastle". Vokiečio vadovaujami "Huddersfield" futbolininkai tęsia puikią sezono pradžią - rezultatu 1-0 nukovė "šarkas".

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo itin blankus futbolas - nei vieni, nei kiti realių progų pasižymėti neturėjo. Kiek aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, tačiau jiems pasižymėti per pirmąsias 45 minutes taip pat nepavyko.

Antrasis kėlinys "Huddersfield" ekipai prasidėjo itin sėkmingai - 50-ąją minutę Aaronas Mooy'us po komandos draugo perdavimo pasiekė pirmąjį bei tolimesnę rungtynių baigtį nulėmusį įvartį.

Per likusį laiką "šarkos" visiškai neturėjo kuo atsakyti varžovams - bandė kurti pavojingas progas, tačiau šeimininkai sėkmingai gynėsi ir pasiekė svarbią pergalę.

"Huddersfield" kol kas "Premier" lygoje žaidžia be klaidų - dvi pergalės iš tiek pat galimų. Tuo tarpu "Newcastle" turi susitaikyti su antruoju pralaimėjimu.

"Huddersfield" 1 - 0 "Newcastle"
50' [1 - 0] A. Mooy