Lygos naujokė "Granada" sudavė dar vieną smūgį "Barcelona" ekipai

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį dar aštuonios komandos stojo į kovą 5-ajame ture.

Savo žiūrovų akivaizdoje be pergalės liko sezono pradžioje gerus rezultatus rodžiusi Madrido "Atletico". Vigo "Celta" išvykoje sugebėjo pasiekti nulines lygiąsias.

"Rojiblancos" su kamuoliu buvo didesnę rungtynių dalį, tačiau realų pavojų varžovų vartams pradėjo kelti tik antrojo rungtynių pusėje.

Ne vieną kartą puikius sugebėjimus vartuose rodė "Celta" vartininkas Rubenas Blanco, kuris ir buvo pagrindinis nulinių lygiųjų kaltininkas.

"Atletico" komanda taškus "La Liga" pirmenybėse praranda antrą turą iš eilės. Praėjusį savaitgalį jie nusileido "Real Sociedad" komandai. "Rojiblancos" vis dar lieka antroje vietoje, tačiau juos gali aplenkti Madrido "Real" ir Bilbao "Athletic.

Dar kitos rungtynėse baigėsi "Villarreal" pergale ir taip pat nulinėmis "Levante" – "Eibar" klubų lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje tikrą netikėtumą pateikė į lygą grįžusi "Granada", kuri savo žiūrovų akivaizdoje privertė kapituliuotis "Barceloną".

Be Lionelio Messi susitikimą pradėję katalonai buvo nubausti jau 2-ąją minutę, kai po grubios debiutanto Junioro Firpo klaidos pasižymėjo Ramonas Azeezas.

"Barcelona" pirmajame kėlinyje atsakymų į šį varžovų įvartį taip ir nesurado. Po pertraukos Ernesto Valverde į aikštę metė L. Messi ir Ansu Fati, tačiau net ir jie nepakeitė įvykių svečių naudai.

66-ąją minutę "Granada" užtvirtino savo pergalę, kai vos po keitimo aikštėje pasirodęs Arturo Vidalis baudos aikštelėje sužaidė ranka ir šeimininkai gavo mušti 11 metrų baudinį. Alvaro Vadillo smūgis buvo tikslus ir "Granada" pasiekė sensacingą pergalę rezultatu 2:0.

Trečiąją pergalę paeiliui iškovojusi "Granada" netikėtai šoktelėjo į lyderio poziciją, tiesa, "Sevila", Madrido "Real" arba Bilbao "Athletic Bilbao" galės išstumti lygos naujokus iš šios pozicijos.

Savo ruožtu "Barcelona" po penkių turų yra sau neįprastoje vietoje – septintoje. Katalonams tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone.

"Granada" 2 - 0 "Barcelona"
2' [1 - 0] R. Azeez
66' [2 - 0] A. Vadillo (11 m. baudinys)

"Atletico" 0 - 0 "Celta"

"Villarreal" 2 - 0 "Real Valladolid"
77' [1 - 0] S. Cazorla (11 m. baudinys)
89' [2 - 0] P. J. Ontiveros

"Levante" 0 - 0 "Eibar"