Lygiosios su „Barcelona“ garantavo „Getafe“ ekipai išlikimą Ispanijos pirmenybėse © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Barcelona“ išvykoje turėjo vargo ir rezultatu 0:0 sužaidė su „Getafe“ vienuolike.

Katalonų ekipa rungtynių metu sukrapštė vos 5 smūgius link vartų ir vos 1 smūgį į vartų plotą. Tuo tarpu, „Getafe“ atliko 9 smūgius ir 3 iš jų skriejo į vartų plotą.

Pirmame kėlinyje geriausią progą pasižymėti šeimininkai, tačiau Mauro Arambarri smūgį iš baudos aikštelės prieigų atlaikė vartinininkas Marcas-Andre ter Stegenas.

Antrame kėlinyje „Getafe“ futbolininkai demonstravo pavyzdingą gynybą ir nepaisant to, kad katalonai kontroliavo kamuolį 72 % laiko, Xavi auklėtiniams rasti prieigos prie varžovų vartų nepavyko.

Po šio susitikimo „Barca“ išlieka antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, 5 taškais lenkdami Madrido „Atletic“". Tuo tarpu, „Getafe“ užsitikrino sau vietą sekančio sezono „La Liga“ sezone.