Lygiosiomis sužaidęs "Žalgiris" keliauja į antrąjį Europos lygos etapą

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai tęs pasirodymą UEFA Europos lygos atrankoje, nors namuose įveikti kuklios „Klaksvik“ iš Farero salų komandos nesugebėjo. Atsakomoji pirmo atrankos etapo dvikova sostinės LFF stadione baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Šeimininkai labai greitai nuėmė bent dalį įtampos nuo savo pečių. 7-ą min. po Rolando Baravyko perdavimo pasižymėjo Liviu Antalis.

Sužaidus daugiau nei pusvalandį įvarčio autorius nebegalėjo tęsti dvikovos: susiėmęs už šono rumunas užleido vietą aikštėje Serge`ui Nyuiadzi.

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo ryškią teritorinę persvarą, nors daugiau progų – neskaitant vienintelės rezultatyvios atakos – nebesukūrė. Nors komandos rungtyniavo korektiškai, žaidimą lėtino dažni stabdymai prireikus suteikti pagalbą nukentėjusiems futbolininkams.

Antrą kėlinį žalgiriečiai pradėjo pernelyg nusiraminę, ir iki tol grėsmės beveik nekėlę svečiai 66-ą min. nubaudė varžovus.

Puikiu tolimu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų Džiugą Bartkų nuginklavo Ronnie Iversenas.

Gavusi antausį Vilniaus ekipa atkuto – po keitimo pasirodęs puolėjas Louisas Ogana jau po 5 min. galva smūgiavo į vartų skersinį.

78-ą min. tas pats puolėjas įsigudrino šauti pro šalį iš kelių metrų. Dar vienas bandymas galva – šįsyk Mamadou Mbodjio – taip pat pataikė į skersinį.

Pavojinga ataka atsakė ir „Klaksvik“.

Rungtynių pabaiga buvo žymiai gyvesnė nei pirmoji mačo valanda, bet rezultatas daugiau nesikeitė. „Žalgiris“ tenkinosi lygiosiomis 1:1, kurių pakako žingsniui tolyn.

Prieš savaitę Lietuvos vicečempionai Farerų salose kone paskutinę minutę palaužė varžovus, laimėję 2:1. Pergalingą įvartį jau per pridėtą antro kėlinio laiką įmušė gynėjas Mamadou Mbodjis.

Lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, treneris Valdas Urbonas atliko du keitimus starto sudėtyje. Į rikiuotę grįžęs kapitonas Tomašas Šimkovičius užėmė Venelino Filipovo vietą aikštės viduryje, puolėją Louisą Oganą pakeitė saugas Marquinhosas, o į priekį buvo pastumtas L. Antalis.

Poros nugalėtojų kitame etape po savaitės laukia „Vaduz“ (Lichtenšteinas) klubas, netikėtai dėl svečiuose pelnyto įvarčio taisyklės eliminavęs Sofijos „Levski“ (Bulgarija).

Straipsnio įvertinimas: 7 1
  • Darko
    r

gale nėt ir nušvilpė žalgirį savi gerbėjai 😃)

Gėda yra tokie sirgaliai - visas rungtynes nesugebėjo net užvesti komandos, sėdi lavonai kai per laidotuves, net „Žalgiris“ nesugeba paskanduot. Kokie gerbėjai, toks ir žaidimas.

• -3
  • Darko

Mažiau šikit į kelnes. Atsipalaidavę žaidė, tai ir rezultatas toks. Toks jausmas buvo visas rungtynes, kad panorėję darė ką nori su tais Farerais. Atidavė iniciatyvą kelias minutes, netyčinę bankę įrideno, o po to jau patys vos negavo kelių įvarčių. Rezultatas tenkina, visi laimingi (nelabai, lietuviai niekada nėra laimingi). Mane labiau neramina futbolo kultūra stadione. Jau *** niekur kitur nesu matęs tokios apatiškos minios, ateina kai į teatrą ar laidotuves visi... Tyli, net paplot nesugeba. Abeliai ***.

• +7
  • Praeivis

Rinktinė nuvilia, dabar dar Žalgiris prisideda. Urbono vietoj gerą diržą paimčiau, bonusus nubraukčiau ir dalį algos. Nei ugnies akyse nei noro kovoti. Ir kaip tu žmogus gali palaikyti komandą, kai matai kad jiems dzin

• +4
  • lietuvis

aciu zalgiriui kad lavona manzora pasieme nes suduvai su jo butu sunku kazka pasiekti.Pasikeles lavonas

• +5
  • FBK

Siulau per daug neapsiverkt del tokio rezultato. Torshavn, kuris paskutinese varzybose nuo Klaksviko pasikrove 1-3 siandien sveciuose ismete 2-1 juodkalnijos kluba Titograd, o kitas fareru klubas Hibernianui jau 4 bankes imuse. Taip, kad...