Lyg iš patrankos šaudęs "Real" įrodė pranašumą prieš "Chelsea" (VIDEO)

Mičigane (JAV) tęsiasi Čempionų taurės kovos. Draugiškose rungtynėse Zinedine'o Zidane'o treniruojamas Madrido "Real" vos neišvaistė pirmajame kėlinyje įgyto pranašumo prieš Londono "Chelsea".

Pirmajame draugiškame susitikime prieš PSG nusileido "baltieji" į aikštę žengę nusiteikę kovoti dėl pergalės. Jau po pirmojo kėlinio Čempionų lygos nugalėtojai pirmavo rezultatu 3-0, tačiau antrajame kėlinyje pasipylę keitimai vos nekainavo pergalės.

Per pirmąsias 45 minutes žiūrovai galėjo išvysti puikių įvarčių. 19-ąją minutę kelis "Chelsea" gynėjus išmaudęs Marcelo rikošeto nuginklavo Asmirą Begovičių, o dar po septynių minučių po puikaus reido padidino pranašumą.

Pergalę užtikrino 37-ąją minutę pelnytas tolimas ir galingas "Real" antrosios komandos puolėjo Mariano Diazo šūvis.

Antrajame kėlinyje Z. Zidane'as ryžosi išleisti net aštuonis jaunimo komandos futbolininkus, kuriems išlaikyti pranašumą sekėsi kur kas sunkiau. Rungtynių pabaigoje beveik po identiškų "Real" gynėjų klaidų Edenas Hazardas du kartus pasiuntė kamuolį į tuščius varžovų vartus.

Vis dėlto dviejų įvarčiu Londono komandai neužteko ir "Real" šventė pergalę rezultatu 3-2. Be to, susitikimą viename didžiausių pasaulio stadionų stebėjo beveik 106 tūkst. žiūrovų.

"Real Madrid" 3 - 2 "Chelsea"
19' [1 - 0] Marcelo
26' [2 - 0] Marcelo
37' [3 - 0] Mariano
80' [3 - 1] E. Hazard
90' [3 - 2] E. Hazard