Lyderius ilsinęs "Real" po sunkios kovos palaužė "Leganes" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 35-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" klubas namuose priėmė "Leganes". Be lyderių žaidę Ispanijos čempionai pasiekė pergalę rezultatu 2-1.

8-ąją minutę Garethas Bale'as sudėtingu, bet nestipriu smūgiu išvedė "Real" į priekį. Pranašumą šeimininkai padidino pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Borja Mayoralis atsidūrė laiku ir vietoje standartinės situacijos metu.

Antrajame kėlinyje "Real" stabdė savo apsukas ir tuo naudojosi "Leganes". 66-ąją minutę intriga grįžo - po puikaus Nabilo Amrabato perdavimo Darko Brasanacas pasinaudojo šeimininkų gynybos klaida ir švelnino atsilikimą.

Tačiau tai buvo paskutinis šių rungtynių įvartis ir "Real", ilsinęs tokias žvaigždes kaip Cristiano Ronaldo, Sergio Ramosą ir Luką Modričių, pasiekė pergalę.

"Real" po pergalės nuo "Atletico" sumažino atsilikimą iki taško. Šansų kovoje dėl titulo "baltieji" neturi - "Barca" rytoj nepralaimėtų rungtynių atveju užsitikrins čempionų trofėjų.

Likusios rungtynės baigėsi "Real Sociedad" ir "Villarreal" pergalėmis bei "Espanyol" - "Las Palmas" lygiosiomis.

"Real" 2 - 1 "Leganes"
8' [1 - 0] G. Bale
45' [2 - 0] B. Mayoral
66' [2 - 1] D. Brasanac
90+3' Gabriel ("Leganes") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 3 - 1 "Bilbao" (VIDEO)
15' [1 - 0] M. San Jose (į savus vartus)
36' [2 - 0] M. Oyarzabal
54' [3 - 0] M. San Jose (į savus vartus)
59' [3 - 1] R. Garcia (11 m. baudinys)
86' R. Pardo ("Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 1 - 1 "Las Palmas" (VIDEO)
29' [0 - 1] J. Calleri (11 m. baudinys)
76' [1 - 1] G. Moreno

"Villarreal" 4 - 1 "Celta" (VIDEO)
13' [1 - 0] C. Bacca
34' [1 - 1] P. Sisto
35' [2 - 1] C. Bacca
38' [3 - 1] C. Bacca
90+3' [4- 1] S. Castillejo