Lyderių dvikovoje užfiksuotos lygiosios © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakare turnyrine prasme svarbiose "A lygos" 6-ojo turo rungtynėse susitiko čempionate pirmaujantys "Kauno" ir "Žalgirio" klubai. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 1500 žiūrovų
Teisėjas - Vijūnas Vasiliauskas
FBK "%c00030" 1 - 1 Vilniaus "%c00032"
33' [0 - 1] Valerijus Mižigurskis
63' [1 - 1] Ričardas Beniušis

22' Rafael Ledesma ("Kaunas") nerealizavo 11 metrų baudinio

Abi komandos prieš rungtynes buvo "A lygos" lentelės viršuje, turėdamos po 11 taškų. Kaip ir įprasta, "Žalgirį" palaikyti atvyko bent pusšimtis sirgalių iš Vilniaus.

Rungtynių pradžioje buvo daug kovos aikštės viduryje, bet nei viena puse galutinai jo neužvaldė.

Gana ilgą laiką nebuvo sukurta pavojingesnių momentų prie nei vienų vartų. Kiek įsimintinesnis buvo Givi Kvaratskhelia perdavimas iš aikštės gilumos Ričardui Beniušiui, kuriam pasiekus kamuolį šis būtų atsidūręs vienas prieš vieną su "Žalgirio" vartininku Ernestu Šetkumi.

14–tą minutę prie "Kauno" vartų įvyko nesusipratimas, kai gynėjai sužaidė neužtikrintai, o tuo pasinaudoti galėjo "Žalgirio" Nikolajus Misiukas.

Po kelių minučių buvo paskirtas 11m baudinys į "Žalgirio" vartus, kurį uždirbo Audrius Kšanavičius. Prie kamuolio stojo brazilas Rafaelis Ledesma, kuriio smūgį atrėmė Ernestas Šetkus. Rezultatas liko nepakitęs – 0-0.

Nerašyta futbolo taisyklė, "neįmuši tu–įmuša tau", pasitvirtino ir šiose rungtynėse. 33 minutę Valerijus Mižigurskis iš baudos aikštelės kampo smūgiavo į vartus, o kamuolys rikošetu nuo kauniečio G.Kvaratskhelia įriedėjo į "Kauno" vartus. 1-0 "Žalgirio" naudai.

Po praleisto įvarčio "Kaunas" pradėjo žaisti aktyviau ir kūrė pavojingas atakas. Praėjus kelioms minutėms po įvarčio saugu rungtynes pradėjęs senegalietis Pascalis Mendy pavojingai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kurį sėkmingai suvaldė ir į vartus mušė R.Beniušis, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Vėliau nelaimingajam R.Ledesmai pakėlus kamuolį iš standartinės situacijos, pavojingai galva smūgiavo tas pats R.Beniušis.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1-0 ir ekipos išėjo ilsėtis pirmaujant "Žalgiriui".

Po pertraukos "Kaunas" spaudė varžovus ir antrajame kėlinyje tvirtai kontroliavo aikštės vidurį. Jau 48 minutę Beniušis gavo progą smūgiuoti galva, bet eilinį kartą kamuolys lėkė pro šalį.

Visgi "Kauno" pastangų atpildas atėjo po dešimties minučių. Po standartinės situacijos R.Ledesmai pakėlus kamuolį R.Beniušis vėl smūgiavo galva ir kamuolys įskriejo į vartus. Rezultatas tapo lygus, o pavojingiausiam lygos snaiperiui R.Beniušiui tai buvo jau 9-asis taiklus smūgis šį sezoną.

Rungtynės ir baigėsi rezultatu 1-1. Komandos pasidalino po tašką ir nei viena neužleido kitos į priekį "A lygos" turnyrinės lentėlės viršuje.