Lyderio pozicijos nepaleidžiantis „Bayern“ pasismagino mače su „Eintracht“ © AFP nuotr.

Miuncheno „Bayern“ pratęsė pergalių seriją Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse. Hansi Flicko auklėtiniai septynių įvarčių fiestoje paskandino Frankfurto „Eintracht“ laivą.

4 taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus turintis „Bayern“ varžovus savo aikštėje nugalėjo rezultatu 5:2.

Po pirmojo kėlinio bavarai jau pirmavo dviejų įvarčių skirtumu – po vieną tikslų smūgį atliko Leonas Goretzka ir Thomas Mulleris.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniu Robertas Lewandowskis pasiekė savo įvartį ir bavarai įsiveržė į priekį 3:0.

Atrodė, kad dvikovoje jau yra padėtas galutinis taškas, tačiau tada „Eintracht“ gynėjas Martinas Hintereggeras per 3 minutes pasiuntė du įvarčius po kampinio ir sušvelnino atsilikimą – 2:3.

Sugrįžti visiškai į rungtynes „Eintracht“ ekipai neleido klaidos savo aikštės pusėje. 61-ąją minutę viena iš klaidų pasinaudojo Alphonso Daviesas, o dar vėliau tas pats M. Hintereggeras nukreipė kamuolį į savo vartus ir pasižymėjo savotišku „hat-tricku“.

„Eintracht“ klubui, skaičiuojant rezultatus prieš koronaviruso pertrauką, tai buvo jau penktoji nesėkmė iš eilės.

„Bayern“ 5:2 „Eintracht“