Lyderio "CSKA" nesėkmė Maskvos derbyje © Eurofootball.lt
Nesėkmingai 20-ojo turo rungtynės susiklostė Rusijos "Premier" čempionato lyderiui "CSKA" - nugalėtojų titulą ginantys "armiečiai" Maskvos derbyje nusileido artimiausiam konkurentui kovoje dėl aukso medalių "Lokomotiv" ir patyrę ketvirtą pralaimėjimą šį sezoną taip pat leido priartėti ir kitam sostinės klubui "Spartak". Tuo tarpu du lietuvius savo gretose turintis "Dinamo" turėjo pripažinti "Rostov" pranašumą.

Prieš šį turą Maskvos "CSKA" pranašumas prieš miesto kaimyną "Lokomotiv" buvo keturi taškai ir pergalė Valerijaus Gazajevo auklėtiniams būtų leidusi čempionato pabaigoje atitolti nuo persekiotojų, tačiau susitikimas sėkmingiau prasidėjo svečiams ir 20 minutę į priekį "geležinkeliečius" išvedė Dimitrijus Sučiovas.

36 minutę rezultatą pavyko išlyginti "CSKA" legionieriui iš Brazilijos Dudu, tačiau jau netrukus po greitos kontratakos bei tikslaus D.Sučiovo perdavimo iš krašto Maratas Izmailovas tiksliu smūgiu atstatė "Lokomotiv" pranašumą, ir kadangi rezultatas iki mačo pabaigos nepasikeitė, pergalę šventę svečiai sumažino atsilikimą nuo lyderio iki vieno taško. Pralaimėjusių gretose ant atsarginių suolelio liko Deividas Šemberas.

Dviem taškais nuo "CSKA" atsilieka dar vienas Maskvos klubas "Spartak", kuris po įvarčių pirmo kėlinio pabaigoje ir antro pradžioje įtikinama persvara 3-0 sutriuškino Kazanės "Rubin". Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Romanas Pavliučenka, Vladimiras Bystrovas ir Jegoras Titovas.

Svarbias rungtynes kovoje dėl išlikimo pralaimėjo niekaip neatsigaunantis Maskvos "Dinamo". Jau 15 ir 26 minutėmis Žydrūną Karčemarską du kartus nuginklavo malavietis Esau Kanyenda, o Maksimo Romaščenko taiklus smūgis nuo 11 metrų žymos 76 minutę nuo pralaimėjimo "milicininkų", kurių gretose taip pat žaidė ir Robertas Poškus, jau nebeišgelbėjo.

Šeštadienio 20 turo rungtynių rezultatai

"%c00072" 1 - 2 "%c00075"
20' [0 - 1] Dmitry Sychev
36' [1 - 1] Dudu Cearense
39' [1 - 2] Marat Izmailov

D.Šemberas ("CSKA") aikštėje nepasirodė

"%c00115" 2 - 1 "%c00110"
15' [1 - 0] Esau Kanyenda
27' [2 - 0] Esau Kanyenda
76' [2 - 1] Maksim Romaschenko

Ž.Karčemarskas žaidė visas rungtynes, R.Poškus (abu "Dinamo") iki 70-osios minutės

"%c00114" 3 - 0 "%c00074"
45' [1 - 0] Roman Pavlyuchenko (11m.)
50' [2 - 0] Vladimir Bystrov
54' [3 - 0] Yegor Titov