Luxemburgo: "Čempionų titulas vis dar pasiekiamas" © Eurofootball.lt
Nors Madrido "%c00003" ir patyrė du pralaimėjimus iš eilės Ispanijos čempionate, o turnyro lyderė "%c00006", nedemonstruojanti jokių krizės požymių, padidino pranašumą iki aštuonių taškų, Karališkojo klubo vyriausiasis treneris Wanderley'ius Luxemburgo tikina, kad kova dėl Ispanijos čempionų titulo dar nebaigta.

Praėjusių metų pabaigoje prie "Real" vairo stojęs brazilas įnešė gaivių vėjo gūsių į krizės krečiamą Madrido klubą ir padėjo iškovoti 7-ias pergales bei dvi lygiasias, tačiau paskutinieji ekipos rezultatai (0-2 pralaimėjimai "Deportivo" ir "Athletic" bei pergalė minimaliu rezultatu Čempionų Lygoje prieš "Juventus") vėl sukėlė kalbas apie krizę viename tituluočiausių pasaulio klubų.

Bandydamas nutildyti šias kalbas Luxemburgo pareiškė, kad "Real" dar gali iškovoti Ispanijos čempionų titulą: "Dar liko daug rungtynių, o aštuonių taškų pranašumą galima panaikinti per trejas rungtynes, juolab, kad mes dar žaisime tarpusavio rungtynes, kurios bus puikus šansas sumažinti pranašumą".

Dėl vakarykštės 2-0 nesėkmės Galicijoje prieš La Korunijos "Deportivo", prieš kurį "Real" jų aikštėje nėra laimėję nuo 1991/1992 metų sezono, Luxemburgo kaltino traumas: "Turėjome daug problemų prieš ir per rungtynes. Zidano trauma reiškė, kad Solaris turėjo jį pakeisti ir jis turėjo problemų su skrandžiu. Tuo tarpu Davidas Beckhamas ir Luišas Figo žaidė karščiuodami. Šie dalykai kovojant su "Deportivo" buvo lemiami."