L.Suarezo pasiteisinimai: tai nebuvo įkandimas

Keturiems mėnesiams nuo futbolo atskirtas Urugvajaus rinktinės bei "Liverpool" klubo puolėjas Luisas Suarezas teigia neturėjęs jokių ketinimų kąsti Italijos rinktinės gynėjui Giorgio Chielliniui.

FIFA sulaukė žinių dėl Urugvajaus futbolo federacijos apeliacijos dėl sprendimo keturiems mėnesiams uždrausti bet kokią su futbolu susijusią veiklą L.Suarezui.

Tuo tarpu laiške FIFA, datuotame birželio 25 d., pats futbolininkas rašo: "Tai jokiu būdu neįvyko taip, kaip jūs apibūdinate. Tai nebuvo įkandimas ar ketinimas įkąsti".

"Liverpool" klubo puolėjas teigia neva po kontakto griuvęs ant G.Chiellinio: "Po kontakto praradau pusiausvyrą ir kritau ant savo oponento peties".

"Tuo metu veidu atsitrenkiau į žaidėją, dėl ko pajutau nedidelį skruosto sumušimą bei dantų skausmą", - laiške tvirtino 27-erių metų urugvajietis.

Visgi septynių žmonių komisija tokius argumentus atmetė ir incidentą apibūdino kaip "tyčinį, sąmoningą ir neišprovokuotą", bei prie jau minėtos keturių mėnesių diskvalifikacijos paskyrė 66 tūkstančių svarų sterlingų piniginę baudą.

Be to, L.Suarezas Urugvajaus rinktinei negalės atstovauti devyniuose oficialiuose mačuose.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos