L.Suarezo dublis atnešė pergalę "Barcai", "Real" lyderio poziciją užleido "Villarreal" ekipai (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" čempionate vyksta 6-asis turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Camp Nou" tvirtovėje, kur po netikėto pralaimėjimo praėjusiame ture "Barcelona" susigrūmė su "Las Palmas". Luiso Enrique auklėtiniai šįkart taip pat turėjo problemų ir pasiekė sunkią pergalę rezultatu 2-1.

Tiesa, rungtynės šeimininkams prasidėjo nėsėkmingai - 10-ąją minutę aikštę dėl patirtos traumos turėjo palikti komandos lyderis Lionelis Messi, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Luisas Suarezas.

Urugvajietis 25-ąją minutę po Sergi Roberto perdavimo išvedė katalonus į priekį, o 54-ąją minutę padidino pranašumą. 66-ąją minutę progą pasižymėti ir galutinį tašką padėti turėjo Neymaras, bet brazilui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio. Svečiai rungtynių pabaigoje sušvelnino atsilikimą, tačiau nuo pralaimėjimo išsigelbėti nepavyko.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" susigrūmė su "Malaga". Net 31 smūgį atlikę "baltieji" nesugebėjo nuginkluoti andalūzų vartinininko ir prarado svarbius du taškus.

Susitikimas baigėsi rezultatu 0-0, nors abi komandos, ypač "Real", turėjo puikių progų pasižymėti. Įdomu tai, kad Madrido ekipos lyderis Cristiano Ronaldo atliko net 15 smūgių į vartų pusę, tačiau nei vienas nepasiekė tikslo.

Dar kitame susitikime "Villarreal" namų arenoje susigrūmė su Madrido "Atletico". "Geltonieji submarinai" minimaliu skirtumu palaužė "Rojiblancos" ir pakilo į pirmąją vietą Ispanijos čempionate.

"Barcelona" 2 - 1 "Las Palmas"

25' [1 - 0] L.Suarez

54' [2 - 0] L.Suarez

88' [2 - 1] J.Viera

66' Neymar ("Barcelona") nerealizavo 11m. baudinio

"Real Madrid" 0 - 0 "Malaga"

77' N.Amrabat ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 3 - 2 "Rayo"

23' [1 - 0] K.Gameiro

45' [2 - 0] S.N'Zonzi

51' [2 - 1] Bebe

68' [2 - 2] J.Guerra

86' [3 - 2] E.Konoplyanka

83' A.Amaya ("Rayo") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7995314" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Villarreal" 1 - 0 "Atletico"

14' [1 - 0] L.Baptistao