L.Suarezas sulaukė bausmės - keturi mėnesiai be futbolo

Urugvajaus rinktinės puolėjas Luisas Suarezas sulaukė FIFA bausmės. Buvo nuspręsta, kad rungtynėse su Italija Giorgio Chiellini įkandęs futbolininkas yra suspenduojamas devynerioms rungtynėms ir turės praleisti 4 mėnesius be jokios, su futbolu susijusios veiklos.

Tai reiškia, kad Luisas Suarezas Urugvajui šiame čempionate jau nebeatstovaus. Iš viso savo šaliai jis negalės padėti devyneriose tarptautinėse rungtynėse. Urugvajietis galėjo būti diskvalifikuotas nuo 3 iki 24 mačų.

Negana to, FIFA nusprendė keturiems mėnesiams futbolininką nušalinti nuo bet kokios su futbolu susijusios veiklos. Tai reiškia, kad šiuo metu „Liverpool“ klubui atstovaujantis futbolininkas prie komandos galės prisijungti tik spalio viduryje. „Premier“ lygos sezonas prasideda rugpjūčio 16 dieną. Futbolininkas turėtų praleisti 13 rungtynių. 

Taip pat paaiškėjo, kad futbolininkas galės būti parduotas šią vasarą, nors iš pradžių buvo manoma kitaip. Jau kuris laikas kalbama, kad urugvajietis galėtų persikelti į „Barcelona“ ar Madrido „Real“ klubus, tačiau viskas vyko gandų lygmenyje.

FIFA taip pat skelbia, kad urugvajietis diskvalifikacijos laikotarpiu negalės pasirodyti jokiame futbolo stadione. 

Futbolininkui taip pat buvo pritaikyta 65 tūkst. svarų sterlingų bauda.

Drausminio komiteto pirmininkas Claudio Sulseris teigė, kad toks elgesys nebus toleruojamas: „Toks elgesys negali būti toleruojamas jokiame futbolo stadione pasaulyje. Tuo labiau Pasaulio futbolo čempionate, kai milijonų žmonių akys yra nukreiptos į futbolininkus.“

L.Suarezas už įkandimą varžovui jau baustas dukart – rungtyniaudamas Amsterdamo „Ajax“ 2010 metais (7 mačų diskvalifikacija) bei „Liverpool“ 2013 metais (10 mačų diskvalifikacija).

2011 metais L.Suarezas buvo apkaltintas rasistiniu elgesiu, kai užgauliojo „Manchester United“ gynėją Patrice'ą Evra. Įrodžius kaltę urugvajietis nubaustas 8 rungtynių diskvalifikacija.

15min.lt

Straipsnio įvertinimas: 7 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos